دبیر شورای عالی مناطق آزاد كشور در قشم:

تکمیل پل خلیج فارس 300 میلیون یورو اعتبار نیاز دارد

تکمیل پل خلیج فارس 300 میلیون یورو اعتبار نیاز دارد آنی بازار: هرمزگان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور اظهار داشت: برای تکمیل پل خلیج فارس 300 میلیون یورو اعتبار نیاز است.


سعید محمد بامداد امروز (۲۳ دی ماه) در بازدید از پل خلیج فارس، اضافه کرد: این پروژه برای تکمیل ۳۰۰ میلیون یورو نیاز دارد که اگر در سه سال سالی ۱۰۰ میلیون یورو تامین گردد ارزوی مردم محقق خواهد شد.
وی افزود: طبق برنامه ریزی ها اگر در بودجه ۱۴۰۱، ۱۰۰ میلیون دلار تهاتر نفت برای راه اندازی پل خلیج فارس لحاظ شود در سال اینده این پروژه با پیمانکار ایرانی فعال خواهد شد و ظرف ۳ سال به بهره برداری خواهد رسید.
محمد تامین آب آشامیدنی پایدار را یکی دیگر از آرزوهای جزیره نشینان دانست و اضافه کرد: در صورت خرید تضمینی ۲۰ هزار متر مکعب آب از آب شیرین کن های خصوصی جزیره این آرزو نیز محقق خواهد شد و برای اجرائی کردن این دو مطالبه به کمک نمایندگان و استاندار هرمزگان در دریافت مصوبات نیاز داریم.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی دریافت مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر حقوق را مغایر با قانون و شاکله مناطق آزاد دانست و اظهار داشت: در صورت اجرا نشدن معافیت های مالیاتی سرمایه های موجود در این مناطق به سمت کشورهای همسایه کوچ خواهدنمود.
وی افزود: ما نباید با ایجاد شوک اقتصادی سرمایه گذاران را گرفتار دردسر نماییم و درحال پیگیری برای لغو و تعدیل قانون مالیات بر ارزش افزوده ومالیات بر حقوق در مناطق آزاد هستیم.
محمد اشاره کرد: هرگونه قانون مالیاتی در مناطق آزاد باید منطبق بر روح و قانون شکل گیری مناطق آزاد باشد چونکه سرمایه گذاران به امید این وعده ها به مناطق آزاد آمده اند.
منبع:

1400/10/24
12:04:40
5.0 / 5
283
تگهای خبر: ارز , ارزش , اقتصاد , تجاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش