نماینده ملایر تأكید كرد

لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات بانكی به سیل زدگان

لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات بانكی به سیل زدگان آنی بازار: نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اخیر خود و تنی چند از نمایندگان تهران با جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، اظهار داشت: در این نشست به بررسی مسائل كلان كشور و مشكلات منطقه پرداختنیم.


محمد كاظمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به رویكرد دولت و مجلس و سایر نهادها و دستگاه ها در قبال سیاست های خصمانه ایالات متحده، حفظ انسجام و بهره گیری از ظرفیت های داخلی برای عبور از شرایط كنونی را بیشتر از هر زمان دیگر ضروری دانست.
نماینده مردم ملایر بیان كرد: در این جلسه تعهد دولت نسبت به پرداخت تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی به روستاییان و تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی به ساكنین مناطق شهری كه در سیلاب های اخیر خسارت دیده اند را در حل قسمتی از مشكلات مربوطه مؤثر توصیف كردیم و خواهان تسریع بانك ها در پرداخت آن شدیم.
كاظمی با اشاره به اینكه با ابلاغ به بانك ها این امر در دو ماه آینده محقق می یابد، افزود: پشتیبانی از بخش تولید كشور را از دیگر اولویت های جاری دولت عنوان نمود و كوشش برای تحقق شعار "رونق تولید" را وظیفه ای عمومی قلمداد كرد كه در این میان تكلیف بانك ها برجسته است.
نماینده مردم ملایر پیرامون این مساله خواهان پیشگیری از صدور اجراییه مقابل دریافت كنندگان تسهیلات در بخش تولید و حراج و واگذاری املاك ایشان كه بعنوان وثیقه نزد بانك ها وجود دارد شد.
وی با اشاره به اینكه این مساله دغدغه جدی تولیدكنندگان است، عنوان كرد: جهانگیری قول داد این مساله در هیأت دولت طرح و اقدام مقتضی درباره آن صورت گیرد.
كاظمی اظهاركرد: در دیدار با جهانگیری، وجود مسیر ارتباطی قدرتمند بین دولت و ملت برای انتقال شفاف اطلاعات را نیاز جدی دولت عنوان كردیم و فقدان سخنگو برای دولت را مورد انتقاد قرار دادیم و خواهان توجه به این مساله شدیم.1398/02/05
14:45:01
5.0 از 5
4579
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تولید , دستگاه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش