یكی از بهترین موسسه های ثبت شركت و برند در كرج را بشناسید

یكی از بهترین موسسه های ثبت شركت و برند در كرج را بشناسید آنی بازار: خدمات ویژه ثبتی موسسه حقوقی امیران این مجموعه را به یكی بهترین انتخاب ها برای ثبت شركت و ثبت برند در كرج تبدیل نموده است.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، موسسه حقوقی و ثبتی امیران یكی از محبوب ترین شركت ها در حوزه نمایش خدمات ثبت شركت و برند و همین طور ستاندن گرید در كرج است كه با بهره گیری از كارشناسان مجرب خدمات قابل توجهی را در استان البرز نمایش می دهد.
این شركت معتبر خدمات گسترده ای درباب ثبت شركت مسئولیت محدود، ثبت شركت سهامی عام و خاص، ثبت شركت در مناطق آزاد، ثبت شركت تعاونی و تضامنی و همین طور ثبت تغییرات شركت ها و موسسات همچون تغییرات صورتجلسات شركت ها، تغییرآدرس، انحلال، ورود و خروج شریك، افزایش و كاهش سرمایه، تبدیل سهام، تعیین اعضاء هیات مدیره، انتخاب بازرس را در كمترین زمان انجام می دهد.
خدمات حقوقی و مالی كه در شركت امیران نمایش می شود شامل ستاندن كارت بازرگانی، ستاندن كد اقتصادی، ثبت طرح صنعتی، پلمپ دفاتر و ثبت برند است كه همگی توسط وكلای پایه یك دادگستری با دقت و توجه كافی انجام می شود.
از جمله خدمات ویژه این شركت خرید و فروش رتبه، خرید و فروش برند و خرید و فروش شركت است و خدماتی از قبیل فروش رتبه راه، خرید رتبه ۵ راه، فروش رتبه ابنیه، خرید رتبه ۵ كشاورزی، فروش رتبه ۵ ساختمان، خرید رتبه ۵ ساختمان و فروش شركت رتبه دار، خرید شركت با رتبه پیمانكاری به صورت تخصصی و حرفه ای است.
فروش شركت رتبه دار ابنیه
خرید شركت های رتبه دار می تواند مزایای بسیاری را برای صاحبان خود به ارمغان آورد. ما به برخی از آنها در زیر اشاره كرده ایم:
* امكان شركت در مناقضات دولتی را فراهم می كند؛ برای اینكه شركت ها ی دولتی تنها موظف اند فقط با شركت های رتبه دار قرار داد ببندند.
* موجب ایجاد حس اعتماد در مشتریان می شود.
* با ستاندن رتبه شما می توانید از موسسات مالی و اعتباری درخواست وام كنید.
* این امكان را به شركت های دیگر می دهد تا، با توجه نقاط قوت و ضعف شركت های رتبه دار، در ارتباط با همكاری با كدام شركت، تصمیم گیری كنید.
رشته های گرید ابنیه:
شركت های گریدار ابنیه در زیر رشته های زیر، و در ۵ رتبه (گرید ۱ بالاترین اولویت وگرید ۵ ابنیه كمترین الویت را در میان پنج رتبه داراست)، مشغول به فعالیت هستند:
موضوع فعالیت این نوع شركت های پیمانكاری در بر گیرنده امور پیمانكاری مربوط به ساخت ساختمان ها و ابنیه از جنس های مختلف، سازه های ساختمانی، محوطه های كوچك، دیواركشی، سنگ فرش كردن پیاده روها و كارهای مشابه آن است.
مراحل و مدارك لازم جهت ستاندن رتبه ابنیه:
درخواست رتبه مورد تقاضا كه مخاطب این نامه در سربرگ شركت است، تحویل داده شود.
مدارك ثبتی شركت كه شامل موارد زیر است، نمایش شود:
* تقاضانامه
* اظهارنامه ثبت شركت
* شركت نامه
* اساسنامه
* روزنامه تاسیس شركت
مدارك شناسایی كلیه سهامداران و امضای هیئت مدیره شركت كه شامل كپی كارت اختتام خدمت، كپی كارت ملی و كپی شناسنامه است، نمایش شود.
كد اقتصادی شركت نمایش شود.
ارائه كپی قراردادها و مفاصا حساب آنها
سندهای محل شركت مانند اجاره نامه یا كپی سند مالكیت نمایش شود.
آخرین اظهار نامه مالیاتی شركت نیز باید نمایش گردد.
مدارك مهندسی شركت شامل یك نفر مهندس بدون سابقه و یك نفر مهندس با ۳ سال سابقه بیمه. دقت كنید سابقه مهندسان شركت بر افزایش امتیاز مهندسی شركت تاثیر مستقیم خواهد داشت. هنگامی كه شركت برای تشخیص صلاحیت رتبه ۴ یا بالاتر اقدام می كند، به تامین امتیاز هیئت مدیره شركت یا پرسنلی نیاز كمتری خواهد داشت.
قیمت خرید شركت رتبه دار ابنیه نیز یكی از آیتم های مهم در زمان معامله است. مقیاس قیمت گذاری بستگی به رشته، پایه رتبه بندی و نوع شركتی است كه رتبه برایش ستاندن شده. خریدار و فروشنده شركت گرید دار می توانند طی یك جلسه در مورد قیمت به توافق برسند. توجه كنید كه می توانید قیمت مناسب شركت پیمانكاری یا مشاور جهت فروش یا خرید شركت های گرید دار پیمانكار در پایه ها و رشته های مختلف راه و ساختمان، آب و ساختمان، برق و ساختمان، آب و راه، كشاورزی، ساختمان و تاسیسات، آب و تاسیسات، ساختمان، راه، آب را از موسسه ثبت امیران بخواهید.
شرایط عمومی
* مدرك تحصیلی مدیرعامل و نیمی از اعضای هیئت مدیره حداقل لیسانس باشد.
* داشتن كد اقتصادی برای شركت ها الزامی است.
* شركت ها می توانند به طور همزمان درخواست دریافت رتبه در دو پایه را داشته باشند.
* همین طور لازم است مجموع بیمه این اعضا به ۶ سال بیمه در رشته های ابنیه برسد. در صورتیكه فقط یكی از اعضا دارای سابقه بیمه با رشته زمینه باشند. می بایست دارای ۷ سال سابقه بیمه با رشته زمینه ابنیه باشد، كه در این صورت نیازی به داشتن سابقه بیمه برای سایر مهندسین نیست.
خدمات دیگری كه در موسسه حقوقی امیران انجام می گیرد:
* خرید و فروش انواع برندهای آماده
* خرید و فروش انواع رتبه های آماده
* ثبت انواع شركت
* قیمت شركت رتبه ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ راه
* ثبت برند در كرج
* پلمپ دفاتر
* ثبت طرح صنعتی
* جواز تاسیس
اخذ رتبه پیمانكاری در كرج
به نقل از ویرلن: ستاندن رتبه پیمانكاری در كرج مورد توجه خیلی از سرمایه گذاران اقتصادی قرار گرفته است و یكی از موارد مورد توجه شركت های پیمانكاری در كرج، ستاندن رتبه پیمانكاری در كرج می باشد. پیمانكاران برحسب تخصص و تجربه و توان مالی و فنی خود به سه گروه طبقه بندی می شوند.
گروه اول: پیمانكاران حقیقی و اشخاص حقوقی بخش خصوصی ایرانی كه صددرصد (۱۰۰ %) سهم الشركه یا سهام آنها متعلق به اشخاص حقیقی ایرانی باشد.
گروه دوم: پیمانكارانی كه صددرصد (۱۰۰ %) مالكیت سهم الشركه یا سهام آنها متعلق به دولت، شهرداری ها، موسسات یا نهادها و ارگان های انقلاب اسلامی یا دیگر مؤسسات عمومی و عام المنفعه باشد. این نوع از شركت های دولتی كه با اجازه ی قانون تشكیل می شوند.
گروه سوم: گروه های مشاركت و سایر پیمانكارانی كه حائز شرایط گروه اول و دوم نباشند، گروه سوم محسوب می شوند. شركت هایی كه صددرصد (۱۰۰ %) سهام آنها متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی گروه اول باشد، گروه یك محسوب می شوند. سایر اشخاص حقوقی عمومی (نظیر دولت، سازمان های دولتی، شهرداری ها، نهادها و مؤسسات عمومی غیردولتی و …) از نظر این بخشنامه پیمانكار محسوب نمی شوند.
پیمانكاران برحسب توان خود به پنج رتبه دسته بندی می شوند:
الف) پیمانكاران دارای رتبه یك
ب) پیمانكاران دارای رتبه دو
پ) پیمانكاران دارای رتبه سه
ت) پیمانكاران دارای رتبه چهار
ث) پیمانكاران دارای رتبه پنج
رشته های ستاندن رتبه پیمانكاری در كرج
۱) ساختمان و ابنیه
۲) راه و ترابری
۳) صنعت و معدن
۴) تاسیسات و تجهیزات
۵) كشاورزی
۶) آب
۷) مرمت آثار باستانی
۸) جستجوهای زمینی
۹) ارتباطات
۱۰) نفت و گاز
۱۱) نیرو
مدارك لازم برای ستاندن رتبه پیمانكاری در كرج
مدارك لازم برای ستاندن رتبه ۱ تا ۴ پیمانكاری در كرج شامل:
۱) كپی مدارك ثبتی شركت
الف) مدارك ثبتی شركت سهامی خاص شامل؛ اساسنامه، اظهارنامه، روزنامه رسمی، تاسیس و تغییرات، كپی شناسنامه كلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و كپی كارت ملی آنها
ب) مدارك ثبتی شركت با مسئولیت محدود شامل؛ اساسنامه، تقاضانامه، شركت نامه، روزنامه رسمی، تاسیس و تغییرات، كپی شناسنامه كلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و كپی كارت ملی آنها
۲) كپی مدارك تحصیلی اعضای امتیاز آور شركت
۳) تصاویر آخرین صورت وضعیت تایید شده و یا اصل تاییدیه كاركرد توسط دستگاه های اجرایی برای كارهای نیمه تمام و صورت حساب بیمه برای كارهای تمام شده.
۴) كپی آخرین صورت جلسه مربوط به تغییر سهام
۵) كپی كلیه موافقتنامه ها
۶) سه نسخه از سربرگ شركت
۷) آخرین اظهارنامه مالیاتی شركت (مربوط به آخرین سال مالی كه به تایید و مهر سر ممیز مالیاتی مربوط رسیده باشد.)
مدارك مورد نیاز جهت ستاندن رتبه ۵ پیمانكاری در كرج:
۱) مدارك ثبتی شركت كه شامل:
الف) مدارك ثبتی شركت سهامی خاص شامل؛ اساسنامه، اظهارنامه، روزنامه ی رسمی، تاسیس و تغییرات
ب) مدارك ثبتی شركت با مسئولیت محدود شامل؛ اساسنامه، تقاضانامه، شركت نامه، روزنامه رسمی، تاسیس و تغییرات
۲) اصل سند مالكیت یا اجاره نامه رسمی از دفتر مركزی شركت طبق روزنامه رسمی شركت
۳) كپی شناسنامه و كارت ملی كلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره شركت
۴) كپی برابر اصل شده مدارك تحصیلی اعضای امتیازآور شركت
۵) سه نسخه از سربرگ رسمی شركت
۶) كپی آخرین صورت جلسه مربوط به تغییر سهام
نكاتی جهت ستاندن رتبه پیمانكاری در كرج
مدرك مدیر عامل باید لیسانس باشد.
دو سوم اعضای هیئت مدیره مدرك لیسانس داشته باشند.
داشتن كد اقتصادی برای شركت الزامی است.
یكی از اعضای هیئت مدیره باید دارای رشته تحصیلی زمینه نسبت به رتبه درخواستی با حداقل سه سال تمام سابقه اشتغال در همان رشته یا تخصص به همراه گواهی بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال از محل فعالیت خود داشته باشد.
مدارك لازم اعضای امتیاز آور
۱) نامه استعلام سوابق بیمه با ذكر تاریخ شروع و خاتمه و نام شركت هایی كه بیمه برای وی پرداخت نموده اند.
۲ ) گواهی كار در رابطه با رشته مورد در خواست با ذكر تاریخ شروع و خاتمه از جانب شركت و یا شركت هایی كه در گواهی بیمه اعلام شده است.
شما می توانید جهت كسب اطلاعات بیشتر و ستاندن گرید پیمانكاری در كرج با موسسه حقوقی امیران ثبت تماس بگیرید و یا به وب سایت sabteamiran.com بازگشت كنید.
امیران ثبت با سابقه ی چندین و چند ساله خود در زمینه های مختلف شامل ستاندن گرید، ثبت برند، ثبت طرح صنعتی و دیگر خدمات ثبت شركت و ثبت شركت در كرج می تواند شما را یاری كند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/02/31
14:38:01
5.0 از 5
4600
تگهای خبر: اقتصاد , بازرگانی , بیمه , تخصص
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش