اطلاعات مشتریان بانكی دزدیده شد

اطلاعات مشتریان بانكی دزدیده شد به گزارش آنی بازار بانك آمریكایی كپیتال وان اعلام نموده كه اطلاعات مربوط به كارت اعتباری و بانكی بالغ بر ۱۰۰ میلیون نفر از مشتریان این بانك به سرقت رفته است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، بانك كپیتال وان (Capital One ) كه پنجمین عرضه دهنده كارت های اعتباری در ایالات متحده آمریكا محسوب می شود، ساعاتی پیش با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود كه هكرها و مجرمان سایبری توانسته اند به اطلاعات مربوط به ۱۰۶ میلیون نفر از مشتریان این بانك نفوذ و دسترسی پیدا كنند و داده های پرارزش شخصی و بانكی آنها را به سرقت ببرند.
طبق گزارش های انتشار یافته در cnn، هكرها و مجرمان سایبری موفق شدند به اطلاعات ۱۰۰ میلیون مشتری آمریكایی و حدود ۶ میلیون تبعه كانادایی كه در بانك مربوطه حساب و كارت اعتباری داشته اند، نفوذ و دسترسی پیدا كنند.
این اطلاعات بیشتر مربوط به مشتریان و كاربرانی بوده كه درخواست صدور كارت های اعتباری بانك كپیتال وان را داده بودند و یا به شكلی به ثبت و درج اطلاعات شخصی هویتی و بانكی خود در این بانك اقدام نموده بودند.
همچون اطلاعات مسروقه در این سرقت اطلاعاتی می توان به نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، كد پستی، آدرس ایمیل، میزان درآمد و تاریخ تولد اشاره نمود.1398/05/10
01:03:53
5.0 از 5
4773
تگهای خبر: ارز , ارزش , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش