آخرین وضعیت اصلاح ساختار بودجه

آخرین وضعیت اصلاح ساختار بودجه به گزارش آنی بازار رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: از تمام دیدگاه ها، حتی دیدگاه های متفاوت در زمینه اصلاح ساختار بودجه استقبال می نماییم.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت - معاون رئیس جمهور در دومین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور اظهار نمود: در اصلاح ساختار بودجه، آنچه هدف اصلی و اساسی ماست، تغییر منتج به بهبود است و از تمام دیدگاه ها، حتی دیدگاه های متفاوت كه در این امر مهم كمك نماید، استقبال می نماییم.
وی ادامه داد: از تمام معاونان و مدیران سازمان برنامه و بودجه كشور می خواهم كه ساختار اصلاح بودجه را به درستی و با دقت افزون تری مرور كنند و توجه داشته باشند كه در این روند ملاك ما اسناد بالادستی خواهد بود.
نوبخت اشاره كرد كه یكی از اسناد بالادستی، قانون برنامه ششم توسعه است و بی شك اگر هدف گیری ما متناسب با برنامه ها باشد، پشتیبانی افكار عمومی را هم بعنوان سرمایه ای باارزش توشه راه خواهیم داشت.
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، در این نشست، آرا افلاكی - معاون بودجه هزینه ای امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه كشور - در مورد ساختار و اهداف كمیته بازنگری هزینه ها، گزارشی ارائه كرد و اظهار داشت: كمیته بازنگری و سامان دهی آن برمبنای حذف خروجی های زاید، برون سپاری خدمت و كاستن از تعداد ردیف ها با عنایت به قیمت تمام شده صورت خواهد گرفت.
همین طور رحمتی - مشاور معاونت اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه - نیز اظهار نمود: رویكرد ما در این روند، برنامه محوری و نظارت محوری است كه جایگزین دستگاه محوری می شود و این امر به تقویت توان نظارت سازمان برنامه و بودجه كشور منتهی می شود و نهاد سیاست گذار هم در جایگاه واقعی و ایده آل خود واقع خواهد شد.
منبع:

1398/05/26
22:36:28
5.0 از 5
4577
تگهای خبر: ارز , ارزش , اقتصاد , دستگاه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش