بازدید مدیران خدمات بعد از فروش ایران خودرو از استان مازندران

بازدید مدیران خدمات بعد از فروش ایران خودرو از استان مازندران به گزارش آنی بازار مدیران حوزه خدمات بعد از فروش ایران خودرو كه هم زمان با تعطیلات تابستانی خودروسازان، شهرهای مختلف را مقصد نظارت خود بر خدمات عرضه شده به مشتریان قرار داده اند، امروز به مازندران سفر كردند.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، مدیران حوزه خدمات بعد از فروش ایران خودرو كه هم زمان با تعطیلات تابستانی خودروسازان، شهرهای مختلف كشور را مقصد نظارت خود بر خدمات عرضه شده به مشتریان قرار داده اند، امروز به استان مازندران سفر كردند.
در این سفر سیدرضا حسینی مدیر عامل شركت خدمات بعد از فروش ایران خودرو ضمن بازدید از امدادرسانی های جاده ای در راه تهران به مازندران، از نمایندگی های این شركت واقع در شهر بابل بازدید و بر حسن اجرای خدمات نظارت كرد.
حسینی در حاشیه این بازدیدها، با تاكید بر این مورد كه هدف اصلی ما عرضه بهترین خدمات و به دنبال آن كسب حداكثر رضایت مشتریان است اظهار داشت: شركت ایساكو بعنوان متولی خدمات بعد از فروش ایران خودرو، بر طبق ارزیابی شركت ISQI امسال موفق به كسب بالاترین امتیاز در این عرصه شد و برای دهمین سال متوالی مقام اول خدمات بعد از فروش در سطح كشور را از آنِ خود كرد. در ارزیابی مذكور، زیرشاخص های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد و ۳۵درصد نمره كل به دست آمده در این ارزیابی مربوط به رضایت مندی مشتریان و شبكه نمایندگی ها بعنوان ذینفعان مجموعه است.
وی اضافه كرد: شركت خدمات بعد از فروش ایران خودرو، در همه شاخصهای رضایت مستقیم مشتریان، رضایت نمایندگی ها و بررسی اثربخشی اجرای فرآیندهای ارزیابی، رشد قابل توجهی نسبت به سال های گذشته نشان داده است و در مقایسه كلی این امتیاز نسبت به سال قبل ۶.۸ درصد رشد داشته است.
حسینی ضمن بازدید از نمایندگی های استان مازندران، از انتظارات خود در مورد تلاش و همدلی روز افزون همكاران شبكه خدمات برای افزایش رضایت مشتریان گفت و ابراز امیدواری كرد: با همراهی بیشتر از پیش همكاران، نظارت ها و اقداماتی كه سبب بهبود زیرساخت ها و فرآیندها می شود، همچنان بتوانیم آثار تحریم را پشت سر گذاشته و در سال آتی شاهد كسب بهترین امتیاز، نسبت به همه سنوات در این عرصه باشیم.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/05/27
13:03:00
5.0 از 5
4357
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش