سفیران تپ سی بورسیه می شوند

سفیران تپ سی بورسیه می شوند به گزارش آنی بازار سفیران تپ سی علاقه مند به ادامه تحصیل می توانند بورسیه تحصیلی بگیرند.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، بورسیه تحصیلی تپ سی با هدف كمك به رانندگان فعال این شركت كه علاقه مند به یادگیری مهارت های جدید هستند طراحی شده است تا بتوانند فرصت های تازه ای در زندگی خود پیدا كنند و در راه شغل مورد علاقه شان قدم بردارند.
تپ سی با اعطای بورسیه تحصیلی به سفیران خود به دنبال ایفای نقش در ایجاد فرصت های جدید یادگیری و ارتقای مهارت های شغلی آنهاست و علاوه بر این بورسیه، برنامه های آموزشی دیگری برای خانواده چند صد هزار نفری سفیران خود دارد.
در حال حاضر صدها هزار نفر از شهروندان تهران و دیگر شهرها بعنوان راننده تپ سی مشغول به كار هستند و امكان دارد برخی از آنها جزو افرادی باشند كه به علل مختلف همچون مشكلات اقتصادی، فرصت دنبال كردن علایق خویش را نداشته اند و برای گذران زندگی به این حرفه روی آورده اند. چنانچه در یك نظرسنجی، ۶۰ درصد از سفیران تپ سی اعلام نموده ند كه به ادامه تحصیل علاقه مند هستند و ۳۰ درصد آنها گفته اند كه به علت كمبود وقت امكان تحصیل را نداشته ند. همینطور ۲۰ درصد از سفیران، هزینه های تحصیل را مانع ادامه تحصیل خود در دانشگاه عنوان كرده اند.
شركت تپ سی هم با عنایت به علاقه‎مندی سفیران خود و با عنایت به اهمیت كسب مهارت های جدید برای توانمندتر كردن افراد جامعه، برنامه های آموزشی خویش را شروع كرده است.

بورسیه تحصیلی تپ سی به سفیران فعال این شركت در سراسر كشور كه عملكرد بالایی دارند و یكی از اعضای خانواده آنها تعلق می گیرد و آنها می توانند به صورت مجازی در مقطع كارشناسی موسسه آموزش عالی كامپیوتری تهران ادامه تحصیل دهند و مدرك كارشناسی معتبر دریافت نمایند.
سفیرانی كه حداقل شش ماه از زمان ثبت نام شان در تپ سی گذشته باشد، در سه ماه گذشته حداقل ۳۰۰ سفر انجام داده و میانگین امتیازشان بالاتر از ۹ باشد،، می توانند از بورسیه تحصیلی تپ سی برخوردار شوند و بدین سان تنها ۵۰ درصد هزینه تحصیل خود یا یكی از اعضای خانواده شان را پرداخت كنند.
سفیرانی كه شرایط یاد شده را دارند و به دریافت بورسیه تحصیلی تپ سی علاقه مند هستند می توانند با رفتن به نشانی https: //tap۳۰.ir/uni درخواست خویش را ثبت كنند تا بعد از بررسی و تایید درخواست شان، اجازه ثبت نام در سایت سازمان سنجش را پیدا كنند و سپس اقدامات مربوط به بورسیه آنها صورت گیرد.
مدیریت مالی، مدیریت كسب و كارهای كوچك و مهندسی فناوری اطلاعات همچون رشته هایی هستند كه هم اكنون سفیران تپ سی می توانند آنها را به صورت آنلاین در دانشگاه مجازی تهران گذرانده و مدرك كارشناسی معتبر با مهر وزارت علوم دریافت نمایند.
تعداد رشته های تحصیلی كه سفیران تپ سی می توانند در آنها تحصیل كنند بزودی افزایش می یابد و می توانند در دانشگاه علوم و تحقیقات هم ادامه تحصیل دهند. همینطور تپ سی فرصت های آموزشی جدیدی برای سفیران خود فراهم نموده است كه بزودی در اینباره اطلاع رسانی خواهد شد. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/06/03
14:55:39
5.0 از 5
4601
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش