با افتتاح خط تولید در گروه قطعه سازی عظام انجام شد

تولید ۲ میلیون قطعه كویل با ۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری

تولید ۲ میلیون قطعه كویل با ۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری به گزارش آنی بازار همزمان با هفته دولت، خط تولید جدید كویل احتراقی شركت استام صنعت در گروه قطعات خودرو عظام با حضور مسئولین استانی در شهرك صنعتی بهارستان كرج راه اندازی شد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، در این مراسم كه با حضور شهبازی استاندار البرز، غفور قاسم پور فرماندار كرج و مدیران صنعتی استان البرز برگزار شد، خط تولید كویل احتراقی شركت استام صنعت در گروه قطعات خودرو عظام با ظرفیت ۲ میلیون قطعه در سال به بهره برداری رسید كه برای ۸۵ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی خواهد داشت. این حجم ظرفیت تولید در حالی آغاز به كار كرده كه نیاز سالانه كشور به این محصول استراتژیك، كمتر از این تعداد است.

این كارخانه با وجود تحریم های بین المللی و فشارهای اقتصادی، ضمن بكارگیری متخصصان داخلی و ایجاد اشتغال زمینه تامین قطعات خودرو و پیشگیری از هدر رفت منابع ارزی را در كشور فراهم نموده است.
میرزایی از مدیران ارشد گروه عظام در حاشیه این مراسم به خبرنگاران اظهار داشت: سرمایه گذاری ثابت برای این خط تولید ۶۰۰ میلیارد ریال بوده و سرمایه در گردش آن بیشتر از سه هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است. ما در گروه عظام با همكاری، تلاش بیشتر از ۴ هزار متخصص و نیروی كار ایرانی، برای داخلی سازی قطعات استراتژیك در حال فعالیت هستیم.

میرزایی اضافه كرد: بومی سازی قطعات خودرو مطابق با استانداردهای جهانی از نقاط برجسته فعالیت گروه قطعات خودرو عظام در مورد راه اندازی این خط بوده است. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/06/09
20:58:07
5.0 از 5
4925
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازرگانی , تخصص
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش