اعلام آمار نرخ استرداد بزرگترین استارتاپ حوزه گردشگری بعلاوه اینفو

اعلام آمار نرخ استرداد بزرگترین استارتاپ حوزه گردشگری بعلاوه اینفو آنی بازار: امروزه در بازار پررقابت ارائه خدمات آنلاین گردشگری، آنچه برندهای محبوب تر را از سایر فعالان این صنعت متمایز می كند، ارائه خدمات پشتیبانی باكیفیت به مشتریان است.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، بااینكه فراهم آوردن شرایط خرید سریع، آسان و امن بلیط سفر در كنار ارائه قیمت مناسب و خاصیت هایی چون امكان مقایسه قیمت در بازه های مختلف زمانی و... نیز از اهمیت زیادی نزد خریداران برخوردار است؛ اما در كنار این امكانات، ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب با تاكید بر یك تیم پشتیبانی قوی است كه می تواند به رضایت مشتریان از برند و افزایش محبوبیت آن منجر شود.
علی بابا در این زمینه بعنوان رتبه یك فروش بلیط سفر نمونه خوبی است. این ارائه دهنده آنلاین بلیط سفر و تورهای مسافرتی كه از تابستانی كه گذشت شاهد تبلیغات آن با تاكید بر ارائه خدمات پشتیبانی باكیفیت از ارائه خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته گرفته تا استرداد آنلاین بلیط های چارتری و سیستمی و... هستیم به پشتوانه یك تیم ۲۴۷ نفره با ارائه سرویس های متمایز بر بستر زیرساختی قوی، توانسته است سهم خودرا از لحاظ محبوبیت برند و همین طور كسب رضایت مشتریان افزایش دهد.
در ادامه و با استناد به آماری كه از طرف واحد پشتیبانی این برند ارائه شده است، گزارشی تهیه شده است كه گویای روند صعودی كیفیت خدمات واحد پشتیبانی علی باباست.
به پشتوانه یك تیم ۲۴۷ نفره كه به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، پاسخگوی مشتریان است، واحد پشتیبانی علی بابا توانسته است در تابستان سال ۱۳۹۸ به ۵۸۵ هزار و ۵۷۲ تماس ورودی و خروجی پاسخ دهد كه این رقم گویای یك رشد ۵۰ هزار و ۶۲۶ عددی نسبت به مدت مشابه سال قبل است. همین طور ركورد پاسخگویی به تماسهای ورودی و خروجی از سمت واحد پشتیبانی علی بابا در فصل بهار سال ۱۳۹۸۸ با ثبت ۵۵۶ هزار و ۹۱۵ تماس ورودی و خروجی شكسته شده است. این مهم به دنبال توسعه و تجهیز تیم پشتیبانی علی بابا به پرسنلی مسوول و متخصص ممكن شده است. تیمی كه به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی مشتریان است. علاوه بر این ارائه سرویس های متمایزی چون كال بك، ایجنت كال بك، سرویس ویژه مشتریان VIP و.... به تسهیل برقراری ارتباط بین مشتریان و كارشناسان كالسنتر منجر گردیده است.

واحد پشتیبانی علی بابا توانسته است در تابستان سال ۱۳۹۸ با یك رشد ۲۰۱ هزار و ۴۰۶ دقیقه ای، ظرفیت پاسخگویی خود به مشتریان را به رقم یك میلیون و ۷۵۲ هزار و ۲۹۵ دقیقه برساند.
ركورد پاسخگویی به مشتریان هم در بهاری كه گذشت با گذر از عدد یك میلیون و ۵۱۲ هزار و ۹۵۲ دقیقه تماس ورودی و خروجی زده شده است. این اتفاق به دنبال توسعه تیم پشتیبانی علی بابا و ارائه سرویس هایی كه پیش تر توضیح دادیم بر بستر زیرساخت فنی قوی فراهم گشته است.

نكته قابل توجه این است كه از تعداد یك میلیون و ۷۵۲ هزار و ۲۹۵ دقیقه تماس ورودی و خروجی كه در تابستان سال ۱۳۹۸ ثبت شده است به حدود ۸۰ درصد از تماسهای ورودی در كمتر از ۲۰ ثانیه پاسخ داده شده است.
این رقم گویای رشدی حدود ۱۲ درصدی نسبت به تابستان سال ۱۳۹۷ است. استفاده از سرویس های متمایزی چون، سرویس VIP مشتریان و همین طور توسعه و تجهیز تیم پشتیبانی علی بابا به پرسنل مسوول و حرفه ای، چنین پیامدی داشته است.

تیم پشتیبانی علی بابا در تابستان سال ۱۳۹۸ به بیشتر از ۹۷ درصد از تماس ها پاسخ داده است كه این رقم در مقایسه با تابستان سال گذشته، یك رشد حدود ۴ درصدی را از لحاظ نرخ پاسخگویی به تماس ها تجربه كرده است.

استرداد آنلاین هزینه خرید بلیط سفر از خدمات پشتیبانی علی باباست كه سرعت استرداد و بازپرداخت مبلغ پرداختی به همان شماره كارتی كه هزینه خرید بلیط از ان كسر شده است از نقاط تمایز این خدمت با سایر فعالان این حوزه است. كمپین تبلیغاتی جدید علی بابا هم با تاكید روی سوژه استرداد آنلاین هزینه خرید بلیط سفر، حتی بلیط های چارتری اكران شده است.
تعهد نسبت به مشتری و ارائه خدمات پشتیبانی باكیفیت توسط علی بابا نه تنها باعث شده است كه این برند مورد اعتماد خریداران بلیط سفر و تورهای مسافرتی قرار گیرد، كه به مرجعی برای دریافت مشاوره تخصصی سفر نزد مسافران تبدیل گردد. نتیجه ارائه خدمات باكیفیت به مشتری، سفارش پذیری برند علی بابا از طرف بیشتر از ۹۷ درصد از مشتریان آن به دیگران است. پس اگر قصد خرید آنلاین بلیط سفر مانند بلیط هواپیما علی بابا و تورهای مسافرتی را دارید و می خواهید از خدمات پشتیبانی قبل و بعد از خرید برخوردار شوید به علی بابا بازگشت كنید.این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/07/10
15:48:52
5.0 از 5
4820
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش