به هیأت وزیران ارائه شد؛

پیشنهاد دریافت تعرفه ۲۶ درصدی برای ورود گوشی همراه مسافر

پیشنهاد دریافت تعرفه ۲۶ درصدی برای ورود گوشی همراه مسافر به گزارش آنی بازار كمیسیون ماده یك وزارت صنعت معدن و تجارت با موافقت افزایش حقوق گمركی واردات گوشی همراه مسافری به ۲۶ درصد، این مصوبه را برای تایید به هیأت وزیران ارسال كرد.به گزارش آنی بازار به نقل از گمرك ایران، كمیسیون ماده یك وزارت صنعت معدن و تجارت پیشنهاد خویش را در ارتباط با ورود گوشی همراه مسافر تعیین كرد. بر این اساس با افزایش حقوق ورودی گوشی به ۲۶ درصد و حذف معافیت های مندرج در قانون موافقت شده است.
بنابراین در صورت تایید هیات وزیران واردات گوشی از راه مسافران با ۲۶ درصد حقوق ورودی محاسبه می گردد.
در این مصوبه داخلی آمده است: با افزایش حقوق ورودی گوشی به ۲۶ درصد و حذف معافیت مندرج در ماده ۱۳۸ آئین نامه اجرایی قانون امور گمركی و ماده ۳۹ آئین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات (معافیت ۸۰ دلار برای واردات گوشی همراه مسافری و ۵۰ دلار برای واردات به صورت پستی) موافقت شد.
در صورتی كه هیئت وزیران نظر كمیسیون ماده یك در وزارت صنعت معدن و تجارت را تایید و تصویب كند از این پس واردات گوشی مسافری با هزینه روبرو خواهد شد. اعضای این كمیته دائمی مقررات صادرات و واردات متشكل از نمایندگان وزارت صمت، جهاد كشاورزی، گمرك، بانك مركزی و اتاق بازرگانی هستند.

1398/07/18
18:43:19
5.0 از 5
4889
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش