بی مقدار: دولت برای حذف یارانه افراد پردرآمد بانك اطلاعاتی قوی داشته باشد

بی مقدار: دولت برای حذف یارانه افراد پردرآمد بانك اطلاعاتی قوی داشته باشد به گزارش آنی بازار یك عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی كشور بر لزوم داشتن بانك اطلاعاتی قوی از جانب دولت برای حذف یارانه ثروتمندان تاكید نمود.


شهاب الدین بی مقدار در گفتگو با ایسنا، با تاكید بر لزوم حذف یارانه دهك های بالا، اظهار داشت: یارانه ثروتمندان باید حذف شود اما باید در اینباره بررسی های دقیقی صورت گیرد تا تر و خشك با هم نسوزند.
وی اضافه كرد: طبق معیارها، دولت یارانه كسی كه خانه و ماشین دارد و زوجین كارمند هستند، را حذف می كند، اما اگر یارانه كسی كه نیازمند است قطع شود باید سریعا روند پرداخت یارانه به این خانوارها از سر گرفته شود.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه «تشخیص نیازمند بودن افراد با دولت است»، افزود: دولت باید تشخیص دهد كه چه كسی نیازمند است. در همین راستا دولت باید خط فقر را تعیین كند و یارانه كسانی كه یك پله بالاتر از این خط هستند را حذف كند اما كسی كه خانه و ماشین دارد و كارمند است زندگی اش به راحتی نمی چرخد.
بی مقدار یارانه نقدی پرداختی به مردم را ناچیز توصیف كرد و خاطرنشان كرد: تابحال در حوزه انتخابیه ام كسی به من رجوع نكرده كه بگوید یارانه اش به اشتباه قطع شده است، در عین حال برای پرهیز از بروز خطا در این زمینه دولت باید بانك اطلاعاتی قوی برای حذف یارانه افراد پردرآمد داشته باشد.
وی در انتها با اشاره به اینكه «افراد پردرآمد همه چیز دارند و از تمامی امكانات استفاده می كنند»، اظهار داشت: ما معتقد به حذف یارانه تمامی ثروتمندان و پرداخت این مبالغ به طبقات پایین جامعه هستیم تا این افراد هم بتوانند به راحتی زندگی كنند.1398/07/28
12:49:44
5.0 از 5
4181
تگهای خبر: بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش