كنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل با حضور ایران در ژنو شروع شد

كنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل با حضور ایران در ژنو شروع شد به گزارش آنی بازار دوازدهمین كنفرانس بین المللی تجارت و توسعه سازمان ملل متحد(آنكتاد) در حوزه مدیریت بدهی، روز دوشنبه با حضور هیاتی به نمایندگی از كشورمان در ژنو سوئیس شروع شد.


در این اجلاس كه تا روز چهارشنبه ( ۲۹ آبان) ادامه خواهد داشت، هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست «سید رحمت الله اكرمی» معاون وزیر اقتصاد و دارایی حضور دارد.
كنفرانس بین المللی تجارت و توسعه سازمان ملل متحد كه محلی برای اجتماع مقامات بیشتر از یك صد كشور عضو این سازمان، نمایندگان سازمان های بین المللی و منطقه ای به حساب می آید هر دو سال یكبار برگزار می گردد.
در این جلسه، عالی ترین مقامات اقتصادی گردهم آمده اند تا درباره تحولات اقتصاد بین الملل بخصوص نحوه مدیریت بدهی رایزنی كنند. آنها همینطور فرصت خواهند داشت تا درباره موضوعات مختلف اقتصادی با كارشناسان این امر تبادل نظر كنند.
در اجلاس دو روزه امسال مقرر است موضوعاتی نظیر بحران بدهی در كشورهای در حال توسعه، امكانات و محدودیت های شفافیت بدهكاری، سیاست پایداری بدهی های طولانی مدت، نقش بدهی و كمك های بین المللی برای تقویت مدیریت بدهی بحث شود.
بر اساس برنامه اعلام شده معاون وزیر اقتصاد كشورمان كه روز گذشته (یكشنبه) وارد ژنو شد، مقرر است با بعضی از مقامات كشورهای شركت كننده و مدیران نهادهای بین المللی ملاقات های دوجانبه ای داشته باشد.


1398/08/28
09:19:54
5.0 از 5
4790
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش