مراحل درخواست بررسی دوباره بسته حمایتی

مراحل درخواست بررسی دوباره بسته حمایتی آنی بازار: جاماندگان طرح حمایت معیشتی برای ثبت درخواست خود در سایت حمایت معیشتی باید 6 مرحله را سپری كنند.


براساس اعلام وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی جاماندگان طرح حمایت معیشتی از سوم آذرماه فرصت داشتند اعتراض خودرا بوسیله كد دستوری #۶۳۶۹* ثبت و كدرهگیری را دریافت نمایند. همین طور از ششم آذرماه نیز سایت حمایت معیشتی دولت به آدرس Hemayat.mcls.gov.ir آغاز به كار كرد.
برای ثبت اطلاعات در سایت حمایت معیشتی افراد باید ۶ مرحله را سپری كنند كه همراه با تصاویر توضیحات لازم ارائه می شود.
در اولین مرحله باید وارد سایت به آدرس Hemayat.mcls.gov.ir شویم و در قسمت كد ملی، شماره ملی سرپرست خانوار درج شود. در گزینه بعد كدرهگیری باید وارد شود.
نكته قابل توجه این است كه خانوارهایی كه تا كنون موفق به دریافت كد رهگیری نشدند می توانند شماره حساب واریز یارانه نقدی را بجای كد رهگیری ثبت كنند.
در انتهای اولین مرحله باید كد امنیتی وارد شود.


در مرحله دوم سرپرست خانوار درخواست بررسی دوباره خودرا اعلام می كند، بدین سبب باید بر روی گزینه «ادامه» كلیك كنید.


مرحله سوم جاماندگان طرح حمایت معیشتی رضایتنامه دسترسی به اطلاعات مالی و بانكی خودرا تكمیل می كند و بر روی گزینه «ادامه» كلیك و این مرحله را به انتها می رساند.


مرحله چهارم در واقع شاخص هایی كه خانوارها مشمول دریافت سبد حمایتی می شوند ذكر شده و سرپرست خانوار چنانچه مشمول این شاخص ها نباشد باید گزینه «مورد قبول است» را انتخاب و پروسه ثبت درخواست خودرا ادامه دهد.


مرحله پنجم سرپرست خانوار چنانچه شرایط اعلام را قبول كرد باید مشخصات جغرافیایی محل سكونت خودرا ثبت كند.


در مرحله آخر سرپرست خانوار بعد از درج مشخصات و قبول شرایط اعتراض، بر دكمه ثبت نهایی كلیك می كند و بر این اساس اعتراض وی در سایت حمایت معیشتی ثبت می شود.


پس از ثبت نهایی، به سرپرست خانوار اعلام می شود كه درخواست رسیدگی مجدد به وضعیت سبد معیشتی ثبت گردید و تا ۳۰ روز آینده برای مشاهده وضعیت به سامانه بازگشت كند.


منبع:

1398/09/15
14:21:21
5.0 از 5
4450
تگهای خبر: بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش