رئیس سازمان بهره وری:

نیروهای نظامی پیشران توسعه دیگر بخش ها

نیروهای نظامی پیشران توسعه دیگر بخش ها به گزارش آنی بازار رییس سازمان ملی بهره ­وری كشور اظهار داشت:  نظم و انضباط كاری حاكم بر نهادهای نظامی و دفاعی عامل اولیه كلیدی برای حركت به سمت كارآمدی است و نیروهای نظامی همواره پیشران دیگر بخش ها در توسعه محسوب می شوند.


به گزارش سازمان ملی بهره وری كشور، «فاطمه پهلوانی» روز یكشنبه در نشست با متولیان بهره­ وری دستگاه های اجرایی، در جمع كمیته­ های بهره­ وری وزارت دفاع و سازمان های تابعه اضافه كرد: توجه به بعد كارایی در بهره ­وری برای سازمان ­های ایرانی بسیار مهمست.
وی افزود: بهره­ وری هدف نهایی عملكرد یك سازمان به حساب می آید، بدین سبب باید همانند چتری گسترده همه اقدام های دیگر شامل ارتقای كیفیت پروسه و فرآورده، استانداردسازی، ارزیابی عملكرد و سایر اقدامات موثر را در برگیرد.
رییس سازمان ملی بهره وری اظهار داشت: در خیلی از كشورهای توسعه یافته، ارتش­ ها همواره پیشران توسعه بوده­ اند. توان برنامه ­ریزی بالا توام با نظم ­پذیری و دقت در اجرا در كنار مسئولیت ­پذیری در نیروهای نظامی از آنها مجموعه­ هایی پویا و در حال رشد ساخته است.
وی تمركز و توجه وزارت دفاع بر بهره ­وری را نتیجه­ سه عامل مسئولیت پذیری و انگیزه بالا در رده­ های مختلف مدیریت و كارشناسی این مجموعه، نظم و انسجام مدیریتی و دانش و تخصص انباشته در مجموعه وزارت دفاع و سازمان­های تابع دانست.
منبع:

1398/09/24
23:18:30
5.0 از 5
4408
تگهای خبر: ارز , ارزیابی , تخصص , دستگاه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش