ابلاغ آئین نامه روش اجرای طرح های جدید و نیمه تمام دستگاه های اجرایی توسط جهانگیری

ابلاغ آئین نامه روش اجرای طرح های جدید و نیمه تمام دستگاه های اجرایی توسط جهانگیری به گزارش آنی بازار معاون اول رئیس جمهور، اصلاحیه آئین نامه اجرایی «نحوه اجرای طرح های جدید، نیمه تمام، آماده و یا در حال بهره برداری دستگاه های اجرایی» را ابلاغ نمود.


به گزارش آنی بازار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران در جلسه ۸ دی ۱۳۹۸ به منظور مرتفع ساختن محدودیت های بوجود آمده در آئین نامه اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور در مورد «نحوه اجرای طرح های جدید، نیمه تمام، آماده و یا در حال بهره برداری دستگاه های اجرایی» و استفاده كامل از ظرفیت های این قانون و توان بخش خصوصی، آئین نامه مذكور را اصلاح كرد.
توسعه كمك های دولت به انواع حمایت ها از بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی، افزایش اختیارات دولت در زمینه نحوه تخصیص كمك های مبحث این آئین نامه در فصول مختلف بودجه ای و مناطق و هم توسعه دامنه طرح های مشمول آن از اهداف این تصمیم به حساب می آید.
مطابق قانون بودجه سال ۱۳۹۸ دستگاه های اجرایی مكلفند از محل منابع بودجه كل كشور و دارایی های خود، تمهیدات لازم را برای اجرای طرح های جدید، نیمه تمام و آماده بهره برداری و یا در حال بهره برداری از راه انعقاد قرارداد واگذاری و یا مشاركت با بخش های خصوصی، تعاونی و شهرداری ها و دهیاری ها با اولویت بخش های خصوصی و تعاونی فراهم نمایند.
منبع:

1398/10/14
22:22:28
5.0 از 5
4555
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش