بورس صعودی بسته شد

بورس صعودی بسته شد آنی بازار: معاملات بازار سرمایه درحالی به انتها رسید كه این بازار حركت خود بر مدار صعود را ادامه داد و شاخص كل بورس با ۵۶۹۴ واحد صعود به رقم ۴۴۵ هزار و ۸۹۴ واحد رسید.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، معامله گران بورس امروز با انجام ۸۱۷ هزار معامله كه ۴۳ هزار و ۶۰ میلیارد ریال ارزش داشت سبب شدند شاخص كل با ۵۶۹۴ واحد صعود به ۴۴۵ هزار و ۸۹۴ واحد برسد. شاخص كل با معیار هم وزن هم ۱۵۲۲ واحد صعود و رقم ۱۴۶ هزار و ۵۷۱ واحد را ثبت نمود.
در بورس امروز نمادهای بانك ملت، مخابرات ایران، پالایش نفت اصفهان، س. نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تهران و كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را بر بورس گذاشتند و بانكهای تجارت، ملت و صادرات ایران، سایپا، ملی صنایع مس ایران، فولاد مباركه اصفهان و توسعه معادن و فلزات نمادهای پربیننده این بازار بودند.
شاخص فرابورس هم هم راستا با شاخص بورس صعودی بود و با ۱۰۹ واحد صعود رقم ۵۶۵۴ واحد را ثبت نمود. معامله گران این بازار ۴۱۶ هزار معامله به ارزش ۲۰ هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال انجام دادند. در این بازار هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی مارون، سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بیمه پاسارگاد و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را در فرابورس داشتند.
همینطور سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع كاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، كشت و صنعت شهداب ناب خراسان، قاسم ایران و بانك دی نمادهای پربیننده فرابورس بودند.
منبع:

1398/11/16
14:51:06
5.0 از 5
4057
تگهای خبر: ارز , ارزش , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش