روز پرنوسان در بورس

روز پرنوسان در بورس آنی بازار: معاملات بورس روزی پر نوسان را پشت سر گذاشت و درحالی كه شاخص كل این بازار در اولین ساعت معاملات 459 هزار واحد بود، در ساعات میانی به بیشتر از 465 هزار واحد رسید و در نهایت در رقم 461 هزار و 988 واحد ایستاد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، شاخص كل بورس امروز(شنبه) با ۲۹۰۸ واحد صعود در رقم ۴۶۱ هزار و ۹۸۸ واحد ایستاد. شاخص كل با معیار هم وزن نیز ۱۱۰۱ واحد صعود و رقم ۱۵۰ هزار و ۳۲ واحد را ثبت نمود.
همین طور معامله گران امروز ۷۱۳ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار و ۱۷۲ میلیارد ریال به ثبت رساندند.
گروه مپنا، مخابرات ایران و بانك ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، پالایش نفت اصفهان، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و فولاد خراسان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر بازار گذاشتند.
ایران خودرو، سایپا، بانكهای ملت و تجارت، پالایش نفت اصفهان، بانك صادرات ایران و فولاد مباركه اصفهان نیز فهرست نمادهای پربیننده بورس را تشكیل دادند.
صعود ۹۹ واحدی شاخص كل فرابورس
شاخص كل فرابورس هم با ۹۹ واحد صعود رقم ۵۹۱۵ واحد را ثبت نمود. در این بازار ۳۹۳ هزار معامله انجام شد كه ۳۴ هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال ارزش داشت.
در این میان سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی مارون، فولاد هرمزگان جنوب، صنایع ماشین های اداری ایران، فرابورس ایران و شركت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فقط هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بازار داشت.
امروز سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع كاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بیمه دیف س. توسعه و عمران استان كرمان و بانك دی نمادهای پربیننده فرابورس بودند.
منبع:

1398/11/26
15:53:59
5.0 از 5
4118
تگهای خبر: ارز , ارزش , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش