نوبخت خبر داد

تعویق 3 ماهه قبض آب و برق برخی كسبه و پرداخت بیمه كارفرمایان

تعویق 3 ماهه قبض آب و برق برخی كسبه و پرداخت بیمه كارفرمایان آنی بازار: رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور از تعویق سه ماهه حق بیمه تامین اجتماعی سهم كارفرمایان آگاهی داد و همین طور اعلام نمود كه پرداخت هزینه قبوض آب و برق كسب وكارهایی كه پیش بینی می شود تا سه ماه آینده با ركود مواجه خواهند بود، به تعویق خواهد افتاد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت - معاون رئیس جمهور - اظهار داشت: پیش بینی می نماییم كه بین پنج تا شش میلیارد تومان از درآمدهای سازمان تامین اجتماعی در این بخش كاهش پیدا كند و دولت با پرداخت قسمتی از بدهی های خود به سازمان تامین اجتماعی تلاش می كند كه این كمبود را تاحدی جبران كند.
وی با تاكید مجدد بر این نكته كه دولت در این شرایط حساس با همه توان در كنار ملت خواهد ایستاد، اضافه كرد: پرداخت هزینه قبوض آب و برق كسب وكارهایی كه پیش بینی می شود تا سه ماه آینده با ركود مواجه خواهند بود، به تعویق خواهد افتاد.
نوبخت با اشاره به این كه در دومین سال تحریم های ظالمانه آمریكا قرار داریم، اظهار داشت: دولت سالانه ۲۴ هزار میلیارد تومان حقوق پرداخت می كند و اجازه نداده كه حتی یك ماه حقوق كاركنان و كارمندان به تعویق بیفتد.
وی اشاره كرد: سران آمریكا به رغم عوام فریبی در این شرایط سخت ملت ایران در مقابله با ویروس كرونا، حتی اجازه فروش نفت برای تامین اقلام دارویی را به ما نمی دهند.
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، نوبخت در مورد بحث مالیات اضافه كرد: برای این بخش ها نیز شرایط ویژه ای را قائل شده ایم كه نیاز است توسط كارشناسان سازمان امور مالیاتی برای افكار عمومی تشریح شود.
وی در مورد بخشودگی مالیاتی اظهار داشت: مالیات از محل درآمد است و بطور طبیعی تا درآمدی نباشد مالیاتی هم پرداخت نخواهد شد، اما باید به این نكته توجه هم داشته باشیم كه نمی توانیم مالیات های گذشته را مورد بخشودگی قرار دهیم، چون یكی از محل های تامین منابع دولت، مالیات است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور با تاكید بر این كه دولت با همه مشكلات سرپا ایستاده است، اظهار داشت: دولت در مقابله با كرونا فعالانه حضور دارد و تحریم ها و كرونا را شكست خواهیم داد.
بگفته وی، برای كارگران مغازه ها و افرادی كه مشغول به دست فروشی بودند كه در زمان حاضر شغل خودرا از دست داده اند، از یك تا دو میلیون تومان به صورت قرض الحسنه به حساب آنان واریز خواهد شد و با یك تنفس سه ماهه و به شكل اقساط ۲۴ ماهه و با سود چهار درصد پرداخت می شود.
منبع:

1398/12/27
20:08:06
5.0 از 5
3604
تگهای خبر: بیمه , سازمان , فروش , مغازه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش