بسته 200 تا 600 هزار تومانی كرونا 5 مرحله ای شد

بسته 200 تا 600 هزار تومانی كرونا 5 مرحله ای شد به گزارش آنی بازار بسته حمایتی ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی كه برای حدود سه میلیون نفر از افراد فاقد درآمد طی چهار مرحله پیشبینی شده بود مقرر است برای ماه رمضان هم تكرار شود.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، در بسته حمایتی كه دولت برای پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر در جریان كرونا پیشبینی كرده بود یك بسته كمك بلاعوض برای حدود ۱.۵ میلیون خانوار (سه میلیون نفر) تعریف شد كه شامل پرداخت به تناسب اعضای خانوار بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است كه حدود چهار ماه پرداخت خواهد شد.
مرحله نخست بسته حمایتی ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی بعنوان كمك بلاعوض در ۲۷ اسفند ماه پرداخت گردید و طبق آنچه سازمان برنامه و بودجه اعلام نموده است، دومین مرحله هم ۳۰ فروردین به حساب آنها واریز می شود.
اما تازه ترین اعلام رئیس جمهور از این حكایت داشت كه برای پشتیبانی از این خانوارها یك بسته معیشتی برای ماه رمضان پرداخت می شود كه پیگیری از سازمان برنامه و بودجه از این حكایت دارد كه این بسته ماه مبارك رمضان تكرار همان مبلغ ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است كه باردیگر در روز دوشنبه هفته آینده به حساب همین حدود ۱.۵ میلیون خانوار فاقد درآمد واریز می شود.
در مجموع بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی طی پنج مرحله پرداخت می شود كه نخستین مورد اسفند بود و دو مورد در فروردین و دو مورد دیگر در اردیبهشت و خرداد انجام می شود.
در این بسته مبلغی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان متناسب با اعضای خانوار به حساب آنها واریز شود؛ این مبلغ در خانوار تك نفره ۲۰۰ هزار تومان، دو نفره ۳۰۰ هزار تومان، سه نفره ۴۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۵۰۰ هزار و پنج نفره و بالاتر ۶۰۰ هزار تومان است.
هزینه پرداخت بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی در هر ماه حدود ۳۳۰ میلیارد تومان و از محل منابع دولتی است.1399/01/27
17:17:22
5.0 از 5
2919
تگهای خبر: سازمان
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش