میثم شكری ساز

كلاهبردار، جاعل مدارك تحصیلی یا كارآفرین بنام كشور

كلاهبردار، جاعل مدارك تحصیلی یا كارآفرین بنام كشور متاسفانه برخی از افراد هستند كه با دریافت پول های میلیونی، مدرك دانشگاهی می فروشند، اما چه كسانی


میثم شکری ساز کلاهبردار، جاعل مدارک تحصیلی یا کارآفرین بنام کشور؟ | «کارشناسی 20 میلیون، کارشناسی ارشد ۲۵ میلیون و دکترا ۳۵ میلیون تومان!» این ها قیمت هایی است که معمولا فروشندگان یا جاعلان مدارک دانشگاهی دادند. حتما از دوست یا آشنا زیاد شنیدید که یک شخصی را می شناسند که درقبال دریافت مبالغ تقریبا هنگفت، مدرک تحصیلی معتبر می دهد!!! شاید هم برای تان پیش آمده باشد که تبلیغات غیرقانونی آن را هم در گوشه و کنار خیابان دیده باشید. اما آیا واقعا این ها صحت دارند؟؟

در پاسخ به چنین سوالی باید بگوییم، بله متاسفانه برخی از افراد هستند که با دریافت پول های میلیونی، مدرک دانشگاهی می فروشند، اما چه کسانی؟؟؟ آن هایی که دستی در حوزه آموزش دارند؟؟؟ مسلما با خودتان می گویید، بله همینطور است، افرادی که در این حوزه کار می کنند دست شان باز است که با گرفتن میلیون ها تومان از مردم، به آن ها مدرک بفروشند.
این حرف ها و حدیث ها تقریبا حول تمام افراد سرشناس و نامی که به اصطلاح دستی بر آتش دارند و برای بالا بردن سطح علم و دانش مردم جامعه فعالیت می کنند، وجود دارد؛ خصوصا اگر آن ها به افراد معروف و تقریبا ثروتمندی نیز تبدیل شده باشند!!! ما تقریبا عادت کردیم هر شخصی که به جایگاهی رسیده، ثروتی برای خود اندوخته و نامش در کنار نام دیگر بزرگان می درخشد را به چشم یک کلاهبردار ببینیم.

اما این اشتباه بزرگی است که اغلب مرتکب می شویم. محال ممکن است ماشین آخر مدلی در خیابان ببینیم و هزارجور داستان برای صاحب آن نسازیم. بسیاری از افراد موفق هم در جامعه حضور دارند که با سال ها تلاش و علم اندوزی به جایگاهی که درحال حاظر دارند رسیده اند، افرادی که کارآفرینان نمونه کشور هستند و در حوزه آموزش فعالیت می کنند. یکی از آن ها میثم شکری ساز است که این روزها توانسته در جامعه به جایگاه بسیار خوبی برسد.

میثم شکری ساز، کارآفرین نمونه کشور را بیشتر بشناسید

او فردی است که با یک فکر و ایده ی ناب قدم در میدان تجارت گذاشت. میثم شکری ساز بیش از 10 سال پیش وارد میدان آموزش کشور شد. او با فکری که در سر داشت توانست جور دیگری نام آموزش مجازی را در میان مردم پررنگ کند و در راستای رفاه و آسایش بیشتر مردم قدم بردارد.

دکتر میثم شکری ساز فارغ التحصیل دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع می باشد. همچنین وی این روزها این روزها به عنوان یکی از کارآفرینان جوان و نمونه کشور و سخنرانان انگیزشی شناخته می شود. میثم شکری ساز با کسب دانش و مهارت های ضروری به یکی از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی تبدیل شده. وی با تاسیس "مرکز آموزش مجازی پارس" کار خود را در بستر آموزشی کشور آغاز کرد تا به تمام علاقه مندان به کسب مهارت کمک کند تا با دستی پر وارد بازار کار شوند. شکری ساز پس از آن و بعد از گذشت مدتی کوتاه هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد را تاسیس و کار خود را روز به روز در تمام زمینه های آموزش های کسب و کار، مهاجرت، آموزش زبان و ... گسترش داد.

او نه تنها تا به امروز توانسته در حوزه آموزش خود را به یک مدیر موفق تبدیل کند بلکه توانسته با گسترده کردن کسب و کارش فضایی را برای اشتغال صدها نفر محیا کند. نیروهایی که هریک با هزاران امید و آرزو قدم در هولدینگ پارس پندار نهاد می گذارند و در آینده ای نچندان دور به جایگاه بسیار خوبی می رسند. بسیاری از افراد، حال که دکتر میثم شکری ساز نامش در کنار نام دیگر کارآفرینان و مشاوران کسب و کار می درخشد دست به بدنام کردن و خاکستری نشان دادن وی کردند. آن ها با انتشار اخباری مثل جعل مدرک و فروش آن ها با میلیون ها تومان، سعی دارند که او را فردی جاعل و کلاهبردار معرفی کنند.

همان طور که گفتیم ما تقریبا عادت داریم از پول و مقام آدم های دیگر حرف بزنیم و درباره آن ها نظر بدهیم! گاهی اوقات هم این نظرها کاملا منفی هستند چرا که اغلب نمی توانیم بپذیریم که فردی بتواند در مدتی کوتاه به جایگاه بالایی برسد. متاسفانه میثم شکری ساز هم از این حرف ها و حدیث ها در امان نمانده و این روزها اخباری درباره فروش مدارک دانشگاه از طریق هولدینگ پارس پندار نهاد و کلاهبرداری او می گویند، در حالی که همه آن ها فقط داستان سرایی های یک ذهن بیمار می باشد!

دکتر شکری ساز با تلاش و پشتکار فراوان و سال ها تحصیل در برترین دانشگاه های داخل و خارج از کشور توانسته نامش را به عنوان کارآفرین، مشاور کسب و کار و سخنران انگیزشی در میان مردم پررنگ کند. اما افتخارات وی بیشتر از چیزی است که تا به اینجا معرفی شد!

ایشان تاکنون ده ها کتاب در زمینه های متنوع ترجمه و به جامعه علمی کشور ارائه کرده است. همچنین وی مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست می باشد. علاوه براین میثم شکری ساز توانسته لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف را دریافت کند.

ایشان و خانوده بزرگ پارس پندار نهاد تا به امروز موفق به برگزاری سه اجلاس بزرگ مدیریت و کارآفرینی در کشور شدند که در آن ها به افرادی که به تازگی قصد راه اندازی کسب و کاری جدید را داشتند راه درست را نشان داده و از کارآفرینان برتر واحدها و بنگاه های تجاری و اقتصادی در راستای تولید کالا و ارائه خدمات، تشویق و حمایت کردند. همچنین از دیگر وقایعی که نام میثم شکری ساز را می توان در آن دید، برگزاری سیمنار امید و جشنواره اوقات فراغت 98 در استان بزرگ اصفهان می باشد.

به شایعات دامن نزنیم

شاید در شهر افراد زیادی وجود داشته باشند که با نام جاعلین مدرک شناخته می شوند و دست به تهیه غیرقانونی مدارک دانشگاهی می زنند اما نه هرکسی که در بسیتر آموزشی کشور فعالیت می کند و یک سرو گردن از سایرین بالاتر است! بهتر است پیش از آن که به هر خبری که می شنویم، دامن بزنیم و آن را پخش کنیم، کمی بیشتر بررسی کرده و به منابع معتبر موجود سری بزنیم. همیه این موضوع را به یاد داشته باشید که نمی توان به طور کلی گفت که رسیدن به موفقیت و کسب درآمدهای میلیونی و میلیاردی تنها از راه های نادرست امکان پذیر است و هرکسی که در چنین جایگاهی قرار دارد، حتما کلاهبردار است!!! هر فردی به اندازه توانایی خود تلاش کرده تا در این راه قدمی بردارد.

1399/04/09
21:07:40
5.0 / 5
1790
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش