27 بسته سرمایه گذاری خارجی در چهارمحال و بختیاری تدوین شد

27 بسته سرمایه گذاری خارجی در چهارمحال و بختیاری تدوین شد به گزارش آنی بازار ایرنا- معاون اقتصادی اداره كل اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تابحال 27 بسته برای جذب سرمایه گذار خارجی در استان تدوین شده و این بسته ها با شناسایی ظرفیت های جدید درحال افزایش است.شهناز عسگریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: بسته های سرمایه گذاری خارجی متناسب با ظرفیت های استان در بخش های گردشگری، کشاورزی، صنعت، آب، برق و انرژی های خورشیدی تهیه شده است.

وی با اعلان اینکه بسته های سرمایه گذاری با همکاری دستگاه های اجرایی تهیه می شود، اشاره کرد: سعی شده در این بسته ها طرح هایی به سرمایه گذاران خارجی ارائه شود که علاوه بر اینکه برای سرمایه گذار توجیه پذیر باشد، بلکه به رشد و توسعه استان نیز منتهی شود.

معاون اقتصادی اداره کل اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری با اعلان اینکه در سال های اخیر ۲ طرح سرمایه گذاری خارجی در بخش نیروگاه خورشیدی در استان مصوب شده است، اضافه کرد: موانعی نظیر تحریم ها، تابحال مانع از اجرایی شدن این طرح ها شده است.

عسگریان اشاره کرد: مشکلات دیگری نظیر بروکراسی اداری، نبود مشوق های لازم برای سرمایه گذاران و برخی مشکلات اجتماعی از دیگر موانع جذب سرمایه گذاری خارجی در استان است.

به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با جمعیتی افزون بر۹۷۹ هزار نفر است که ظرفیت های بالقوه بیشماری در بخش های گردشگری، صنعت و کشاورزی دارد که جذب سرمایه گذار می تواند زمینه تحول و رونق اقتصادی این استان را فراهم آورد.منبع:

1399/04/23
12:11:17
5.0 از 5
2552
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش