افزایش 100 تومانی قیمت دلار و یورو در بازار ارز

افزایش 100 تومانی قیمت دلار و یورو در بازار ارز آنی بازار: بازار ارز امروز (پنج شنبه) شاهد روند آرام افزایش قیمت ها بود. هر دلار در صرافی های بانكی امروز با قیمت 22 هزار و 500 تومان و هر یورو با بهای 26 هزار و 700 تومان به فروش رسید.


قیمت ارزهای دلار و یورو امروز (پنج شنبه، ۳۰ مرداد) در صرافی های بانکی و بازار غیر رسمی حدود ۱۰۰ تومان افزایش قیمت داشت.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، بهای خرید و فروش هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ امروز در صرافی های بانکی، به بهای ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری و بهای ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رسید.
همچنین تابلوی صرافی های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز مانند دلار شاهد افزایش بهای ۱۰۰ تومانی بود. بدین سان خرید یورو در این صرافی ها با قیمت ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان انجام شد و عدد ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان نیز برای فروش هر یورو در تابلوی این صرافی ها ثبت گردید.
بررسی بازار غیر رسمی ارز نیز نشان دهنده روند مشابه با قیمت گذاری صرافی های بانکی است. بر این اساس قیمت خرید و فروش هر دلار آمریکا در ابتدای روز از نقطه ای که بازار روز گذشته کار خودرا به انتها برده بود، یعنی محدوده قیمت ۲۳ هزار تومان شروع شد. اما به تدریج با پیش رفتن بازار قیمت دلار با افزایشی ۱۰۰ تومانی روبرو شد و الان در محدوده قیمت ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان درحال معامله است.
سامانه سنا نیز در روز کاری گذشته (۲۹ مرداد) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۶ هزار و ۵۳۷ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۲ هزار و ۴۱۷ تومان ثبت شده بود.
در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته (۲۹ مرداد)، فروش هر حواله یورو در این روز با میانگین قیمت ۲۳ هزار و ۸۴۳ تومان و هر حواله دلار با میانگین قیمت ۱۹ هزار و ۶۵۲ تومان انجام شد.منبع:

1399/06/01
23:19:41
5.0 از 5
1716
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش