روش های معتبر پرداخت مالیات كدامند؟

روش های معتبر پرداخت مالیات كدامند؟ آنی بازار: كلاهبرداران اینترنتی این دفعه طعمه خودرا برای كسانی كه می خواهند مالیات پرداخت كنند، پهن كرده اند كه در این بین لازم است برای در امان ماندن از نیت سو استفاده گری این افراد با روش های معتبر پرداخت مالیات آشنا شد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، پیشرفت های فناوری و اطلاعات به خصوص گسترش فضای سایبر، در کنار محسنات خود یکسری دردسرها نیز برای افراد به همراه آورد که یکی از آنها ظهور سودجویانی بود که به روش های مختلف از بستر اینترنت برای سوءاستفاده قرار دادن مردم استفاده می نمایند و جرائم مالی، برداشت های غیرمجاز و کلاهبرداران اینترنتی همچون پرتکرارترین جرائم در حوزه فضای مجازی اعلام شده است.
این روزها گفته می شود که مالیات برای کلاهبرداران اینترنتی جذابیت پیدا کرده و می کوشند با هدف فیشینگ و کلاهبرداری از مشتریان وب سایت های معتبر داخلی همچون دیوار، شیپور و غیره بعد از ثبت آگهی و پرداخت هزینه جهت ارتقای نوع نمایش آگهی بمنظور تسریع در فروش، با دستیابی به تلفن انتشار دهنده آگهی و ارسال پیامکی به همراه لوگو و نام وب سایت به وی، اعلام می کنند که در صورت عدم پرداخت مبلغی تحت عنوان مالیات، آگهی ثبت شده از روی وب سایت مذکور حذف می شود.
همچنین، بعضی از این وب سایت های جعلی، با عناوینی همچون پرداخت مالیات، افراد را به سایت های مختلف با هدف کلاهبرداری هدایت و بعد از به دست آوردن اطلاعات حساب آنها، مبلغی را تحت عنوان مالیات از حساب افراد کسر می کنند.
در این راستا، مسئولان سازمان مالیاتی از تحت پیگرد قانونی قرار گرفتن اینگونه موارد آگاهی داده اند و به مردم هشدار داده اند تا تنها بوسیله روش های معتبر به پرداخت مالیات خود اقدام نمایند. در این بین، لازم است روش های معتبر پرداخت مالیات را دانست.
گفتنی است؛ قبل از انتشار ویروس کرونا، می توانستیم بوسیله درگاه های رسمی و انحصاری دریافت مالیات از قبیل دستگاه های کارتخوان بانکی مستقر در ادارات مالیاتی یا با مراجعه به شعب بانک ها مالیات متعلقه را پرداخت کرد. درحالیکه هم اکنون هم می توان از این راه های ذکر شده در بالا، مبادرت به پرداخت مالیات کرد اما در امتداد ترجیح و اولویت دادن به حفظ فاصله فیزیکی و دوری از ایجاد تجمع، بهتر است بوسیله درگاه های الکترونیکی اینترنتی سازمان به آدرس (tax.gov.ir) رجوع کرد.
منبع:

1399/06/10
11:10:06
5.0 از 5
2277
تگهای خبر: بانك , دستگاه , سازمان , فروش
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش