نوبخت:

تولید ملی را بی توجه به تحریم ها جهش می دهیم

تولید ملی را بی توجه به تحریم ها جهش می دهیم به گزارش آنی بازار ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اظهار داشت: باتوجه به نامگذاری امسال از طرف رهبر فرزانه انقلاب بعنوان «جهش تولید»، بخش تولید ملی را بی توجه به تحریم ها جهش می دهیم.


محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در نشست اعضای شورای توسعه و برنامه ریزی همدان بیان کرد: همه خصوصاً رهبر معظم انقلاب می دانند که در سال سختی پیش رو داریم و باید به دشمن پیام برسانم هر چه عرصه را سخت تر کند ما مقاوم و فعال تر به جهانیان نشان می هیم که ایران را در اوج تحریم ها ظالمانه اداره می نماییم.
وی افزود: شدیدترین مرحله تحریم نفت در مقابل غذا بود اما الان در شرایطی هستیم که این بی انصاف ها و دژخیمان حتی برای غذا و دارو اجازه فروش یک قطره نفت را نمی دهند و اگر هم به فروش می رسد امکان تبادل مالی نباشد.
رییس برنامه و بودجه کشور گفت: هرچند این تحریم ها برای دیگر کشورها کارساز است، اما ملت ایران با کارنامه هشت سال دفاع مقدس و با قدرت و بزرگی، آنها را پشت سر می گذارد.
نوبخت اظهار داشت: برنامه ای دولت که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز بود در خصوص داشتن برنامه یکساله برای تکمیل طرح های در دست اجرا است.
وی اضافه کرد: اجرای ۱۶ طرح عمرانی با ۳۰۶ میلیارد تومان اعتبار در همدان پیش بینی شده که تابحال ۹۲ تا ۹۴ میلیارد تومان آن تخصص یافته و مابقی آن جزو مصوبات امروز است و سازمان برنامه و بودجه خودرا متعهد به پایان این برنامه عمرانی می داند.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: اجرای این طرح ها سبب جهش تولید شده است بدین سبب باید به همت مسئولان و اختصاص اعتبار های لازم، بموقع آنها را به انتها رساند.
نوبخت بیان کرد: علاوه بر این ۲ طرح بهداشتی نیز امروز بازدید شد که بیمارستان اکباتان طبق توافق صورت گرفته ۱۲ فروردین سال آینده بهره برداری می شود و مرکز جامع سرطان نیز با همکاری خانواده فرشچیان در حال اجراست.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/06/14
17:35:00
5.0 از 5
2254
تگهای خبر: تخصص , تولید , سازمان , فروش
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش