افزایش قابل توجه درآمدهای مالیاتی دولت آمریكا

افزایش قابل توجه درآمدهای مالیاتی دولت آمریكا به گزارش آنی بازار درآمد مالیاتی دولت آمریكا از سه تریلیون دلار عبور كرد.


به گزارش آنی بازار به نقل از سایت رسمی اعلام بدهی آمریکا، میزان درآمدهای مالیاتی دولت این کشور تا آخر ماه سپتامبر به سه تریلیون و ۵۴ میلیارد و ۳۸۴ میلیون دلار رسیده است. میزان درآمد مالیاتی هر شهروند آمریکایی تا آخر این ماه ۹۲۵۲ دلار اندازه گیری شده است. از سوی دیگر میزان مالیات بر درآمد دولت آمریکا تا آخر ماه سپتامبر به یک تریلیون و ۴۰۰ میلیارد و ۵۶۰ میلیون دلار رسیده است. این میزان درآمد برای مالیات ها بر درآمد شرکت های آمریکایی ۱۷۴ میلیارد و ۲۷ میلیون دلار بوده است.
در این ماه، بدهی ایالت های آمریکا یک تریلیون و ۱۹۰ میلیارد و ۴۸۳ میلیون دلار و سهم هر شهروند آمریکایی از بدهی های دولت های محلی این کشور معادل ۳۶۰۶ دلار بوده است. حجم تولید ناخالص داخلی آمریکا در بازه ۱۲ ماهه منتهی به سپتامبر به ۱۹ تریلیون و ۶۰۷ میلیارد و ۷۵ میلیون دلار رسیده که بدین ترتیب، آمریکا جایگاه خویش را بعنوان بزرگ ترین اقتصاد جهان حفظ نموده است.
جمعیت آمریکا هم اکنون ۳۳۰ میلیون ۲۲۱ هزار و ۷۴۵ نفر است که از این تعداد، ۱۴۷ میلیون و ۴۸۲ هزار نفر در بازار کار مشارکت داشته اند. شمار جمعیت بیکاران آمریکایی تا آخر این ماه معادل ۱۳ میلیون و ۳۱۵ هزار نفر بوده است.
سهم بخش خصوصی از اشتغال کل، ۱۱۵ میلیون و ۳۴۹ هزار شغل و بخش دولتی ۲۳ میلیون و ۸۶۷ هزار شغل بوده است. هم چنین هشت میلیون و ۸۱۷ هزار آمریکایی هم خوداشتغال بوده اند.
از بین کل شاغلین آمریکایی، ۱۲۲ میلیون و ۶۳۸ هزار نفر به صورت تمام وقت و ۲۴ میلیون و ۹۸۹ هزار نفربه صورت پاره وقت مشغول به کار بوده اند.
تا آخر ماه سپتامبر متوسط قیمت خانه در آمریکا ۳۲۲ هزار و ۵۸۷ دلار و متوسط درآمد سالانه ۳۴ هزار و ۴۲۷ دلار بوده است.
در شرایطی که تا آخر این ماه ۳۵ میلیون و ۴۴۶ آمریکایی در فقر زندگی می کرده اند، ۱۸ میلیون و ۲۶۲ هزار نفر یک میلیون دلار یا بیشتر ثروت داشته اند.
منبع:

1399/07/11
16:59:18
5.0 از 5
1621
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , دلار
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش