ادامه افزایش قیمت دلار در صرافی های بانكی

ادامه افزایش قیمت دلار در صرافی های بانكی آنی بازار: قیمت هر دلار آمریكا امروز یكشنبه (27 مهرماه 1399) در صرافی های بانكی 31 هزار و 900 تومان بفروش رسید.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا در ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه امروز، صرافی های بانکی امروز هر دلار را ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری کردند و به قیمت ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان نیز فروختند.
قیمت خرید هر یورو نیز امروز در صرافی های بانکی ۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۳۷ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام گردید.
در سامانه سنا نیز در روز کاری گذشته (۲۴ مهر)، یورو به مبلغ میانگین ۳۶ هزار و ۴۲۳ تومان به فروش رسید. دلار نیز با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۱۸۱ تومان بفروش رسید.
همچنین در سامانه نیما روز معاملاتی گذشته، قیمت فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۳۲ هزار و ۹۷۹ تومان و قیمت فروش حواله دلار نیز با ۲۴ هزار و ۷۰۷ تومان ثبت گردید.
البته نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های بانکی و بازار متشکل ارزی متغییر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می کند.
بر اساس پیش بینی فعالان بازار، انتظار می رفت با تصمیم بانک مرکزی و عرضه ۵۰ میلیون دلار در بازار و افزایش سقف خرید صرافی ها در بازار متشکل، قیمت ارز کاهشی شود اما دلار در صرافی های بانکی از به مرز ۳۲ هزار تومان رسید و شماری از دلالان را ترغیب به افزایش خرید انواع ارز کرد این در حالیست که به اعتقاد برخی فعالان این بازار، افزایش بیش از اندازه نرخ دلار و سایر ارزها، دلیل اقتصادی و منطقی نداشته و هرلحظه امکان ریزش قیمت ها وجود دارد.منبع:

1399/07/27
21:44:25
5.0 از 5
1527
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش