چگونگی فعالیت و ساعات كاری بانكهای خصوصی از اول آذر

چگونگی فعالیت و ساعات كاری بانكهای خصوصی از اول آذر به گزارش آنی بازار كانون بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی در ابلاغیه ای به مدیران بانكی چگونگی خدمت رسانی بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی و ساعات كار آنها را از اول آذر اعلام نموده است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در نامه ای به مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره چگونگی خدمت رسانی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و ساعات کار آنها از اول آذر، اعلام نموده که در آن قید شده است: باآنکه درصد ابتلای کارکنان بانک ها به ویروس کرونا در روزهای گذشته با خادمین سلامت در مراکز بهداشتی و درمانی کشور برابری داشته و تابحال نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از آنان را به این ویروس مبتلا کرده است و بدین منظور از جانب مسؤلان نظام بانکی از مقامات عالی کشور درخواست شده تا با تعطیلی بانک ها در دو هفته آینده موافقت کنند اما به علت همسویی با تصمیمات متخذه و اجرای هماهنگ سیستم بانکی کشور با این تصمیمات متخده فعلی، فعالیت بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تاریخ ۱۳۹۹/۹/۱ به شرح زیر خواهد بود:
۱. کلیه شعب و ادارات در این ایام مفتوح بوده و در شهرهای با اخطار قرمز به صورت نوبتی با حداکثر ۵۰ درصد از کارکنان خود و در شهرهای با اخطار نارنجی به تعداد ۲.۳ و در سایر شهرها با حضور ۱۰۰ درصدی کارکنان نسبت به عرضه خدمات به مشتریان گرامی اقدام خواهند کرد. مسئولین واحدها در نوبت بندی حضور کارکنان به نحوی می بایست مدیریت کنند که برای عرضه هر رشته از خدمات بانکی و بخصوص تخصصی حداقل یک نفر از مسؤلان امر در شعبه حضور داشته باشند.
۲. ساعات کار کلیه شعب و ستادهای بانکی برای کارکنان و مراجعین در تمام این هفته همانند گذشته خواهد بود و بدین ترتیب مراجعین به بانک ها می توانند از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ و و در پنجشنبه ها تا ساعت ۱۲: ۳۰ از خدمات بانکی حضوری استفاده کنند.
۳. لازم است کارکنان هنگام عرضه هرگونه خدمات بانکی، مشتریان را به استفاده بعدی از خدمات خواسته شده بهره مندی از درگاه های الکترونیکی راهنمایی و تشویق کنند.
۴. مشتریانی که در نوبت انجام خدمات مورد نظر خود هستند، باید در فاصله بندی های ۱.۵ الی دو متری از کارکنان و سایر مراجعین مستقر شوند و حتی الامکان تا رسیدن نوبت به آنها خارج از شعب در انتظار بمانند.
۵. افراد به شعب یا هر یک از ساختمان های بانک ها شامل کارکنان و مراجعین بدون ماسک اکیداً ممنوع بوده و لوازم تحریر مورد استفاده هر فرد رجوع کننده باید توسط خود ایشان تامین گردد.
۶. کلیه واحدها می بایست مواد ضدعفونی کننده را در دسترس کارکنان و مراجعین محترم قرار دهند.
۷. برگزاری جلسات و کمیسیون های ضروری اداری به شرط رعایت پروتکل های اعلامی از جانب ستاد ملی کرونا حداکثر با حضور ۱۵ نفر و در مکان هایی به وسعت دایره ای به قطر دو متر ازای هر نفر و داشتن تهویه مناسب امکان پذیر خواهد بود.
این در شرایطی است که شورای پول و اعتبار در روز گذشته مصوب کرد تا شعب بانک ها و موسسات اعتباری در مناطق قرمز، حداکثر با یک دوم نیروی انسانی شاغل در آن شعب و با رویکرد تداوم خدمت به شهروندان به فعالیت خود ادامه دهند.

1399/08/28
22:43:05
5.0 از 5
990
تگهای خبر: بانك , تخصص , خدمات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش