سهام عدالت چند؟

سهام عدالت چند؟ به گزارش آنی بازار ارزش واقعی سهام عدالت تحت تأثیر نوسانات بازار سرمایه افزایشی یا کاهشی می شود و با این که طی هفته های گذشته به علت صعود بازار، افزایش یافته بود اما روز چهارشنبه نسبت به سایر روزهای هفته کمی کاهش پیدا کرد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، بعد از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود برگزیده اند، می توانند با رفتن به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خویش را مشاهده کنند.
طی این مدت ارزش واقعی سهام عدالت با عنایت به وضعیت شاخص بورس افزایش یا کاهش داشته است که البته طی دو هفته اخیر برخلاف ماه های گذشته، عموما افزایشی بوده است.
بر این اساس ارزش واقعی سهام عدالت به ارزش اولیه یک میلیون تومانی در روز سه شنبه هفته جاری ۲۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان بوده که در روز چهارشنبه به ۲۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان کاهش یافته است. همینطور ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی در روز سه شنبه ۱۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان و در روز چهارشنبه ۱۲ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بوده است.
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان هم در روز سه شنبه ۱۱ میلیون و ۸۶۰ و در روز چهارشنبه ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان قیمت داشته است.
البته این مباحث درحالی مطرح می شود که تا اطلاع ثانوی فروش سهام عدالت متوقف شده و سهام داران اجازه فروش سهام خویش را ندارند.1399/09/14
20:54:45
5.0 از 5
1079
تگهای خبر: ارز , ارزش , بازار , بورس
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش