ارزش بازار ارزهای دیجیتالی از یك تریلیون دلار گذشت

ارزش بازار ارزهای دیجیتالی از یك تریلیون دلار گذشت به گزارش آنی بازار برای اولین بار در تاریخ، مجموع ارزش ارزهای دیجیتالی به یک تریلیون و ۴۱ میلیارد دلار رسید.


به گزارش آنی بازار به نقل از رویترز، روند صعودی ارزهای دیجیتالی کماکان ادامه دارد و هر ثانیه جریان نقدینگی بیشتری وارد این بازارها می شود. برای اولین بار در تاریخ ارزهای دیجیتالی حالا ارزش آنها به یک تریلیو نو ۴۱ میلیارد دلار رسیده است. از ماه مارس که ارزش بیتکوین ۳۸۵۰ دلار تابحال ارزش این ارز دیجیتالی محبوب بیشتر از ۹۰۰ درصد افزایش یافته است و با عنایت به ورود بانکهای مرکزی به عرصه راه اندازی ارز دیجیتالی و مقبولیت بیشتر رمزارز ها در پرداخت های الکترونیکی انتظار می رود ارزش آنها بیشتر از پیش افزای یابد.
سرگی نظروف- بنیان گذار موسسه چین لینک- اظهار داشت: هر چه بیشتر می گذرد اطمینان مردم و معامله گران نسبت به ارزهای دیجیتالی بیشتر می شود و فناوری بلاک چین بیشتر و بیشتر وارد زندگی روزمره می شود. شاید به نظر برخی ها بازار ارزهای دیجیتالی یک تریلیون دلار ارزش نداشته باشد اما حقیقت این است که این بازار پتانسیل رسیدن به ارقام بسیار بالاتری را دارد.
با این وجود بعضی از معامله گران و کارشناسان معتقدند صعود ارزهای دیجیتالی بیش از اندازه بوده و هر لحظه امکان ترکیدن حباب قیمتی آنها وجود دارد. به عقیده این دسته از معامله گران، ارزهای دیجیتالی هنوز وابستگی بسیار زیادی به بیتکوین دارند و اگر این ارز به هر علت گرفتار ریزش سنگین شود، سرنوشت مشابهی برای سایر ارزها رقم خواهد خورد. هم اکنون ۶۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیتکوین و ۱۳ درصد در اختیار اتریوم است.
آخرین قیمت ارزهای دیجیتالی
طی ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین با ثبت صعود ۹.۹۶ درصدی به ۳۸ هزار و ۸۳.۴۲ دلار رسید. البته صعود قیمتها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت خیلی از ارزهای دیجیتالی دیگر صعودی بود؛ بگونه ای که اتریوم با ۱.۹۲ درصد افزایش به ۱۱۸۷.۳۵ دلار، بیت کوین کش با ۲.۲۳ درصد کاهش به ۴۴۲.۶۵ دلار، لایت کوین با ۰.۴۳ درصد افزایش به ۱۶۷.۱۰ دلار، مونرو با ۲.۸۴ درصد جهش به ۱۴۳.۰۵ دلار، دش با ۴.۸۶ درصد پیشروی به ۹۸.۷۸ دلار، زدکش با ۶.۳۴ درصد افزایش به ۶۵.۹۴ دلار و میکر با ۵.۷۳ درصد صعود به ۱۰۲۵.۱۲ دلار رسید.
منبع:

1399/10/19
22:29:53
0.0 از 5
851
تگهای خبر: ارز , ارزش , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش