رییس سازمان برنامه و بودجه كشور خبر داد

اصلاح حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰

اصلاح حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰ آنی بازار: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تلاش دولت برای اصلاح روند متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده آگاهی داد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اعلان اینکه متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری، صد در صد انجام شده اظهار داشت: باخبر شدم که در مورد بازنشستگان تامین اجتماعی، فقط ۳۰ درصد این مساله انجام شده است. بدین سبب هم با ارسال لایحه ای دو فوریتی به مجلس زمینه تقنینی آنرا فراهم کردیم و هم منابع مالی چشمگیری برای آن در بودجه ۱۴۰۰ درنظر گرفتیم.
این سخنان نوبخت درحالی عنوان شد که گروهی از بازنشستگان تامین اجتماعی امروز با حضور در مقابل سازمان برنامه و بودجه نسبت به اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان و تفاوت وضعیت خود با بازنشستگان دیگر صندوق های بازنشستگی اعتراضاتی را مطرح نمودند.
رییس سازمان برنامه و بودجه در جمع معترضان حضور یافت و ضمن دستور برای بازگشایی در سازمان برنامه و بودجه به روی معترضان توضیحاتی را در جمع آنها ارائه نمود. این سخنان نوبخت با فریاد الله اکبر و تشویق تجمع کنندگان روبرو شد.
در ادامه چند نفر از از معترضان به نمایندگی دیگر تجمع کنندگان با حضور در سازمان برنامه و بودجه مشکلات خودرا از نزدیک با رئیس این سازمان مطرح نمودند و معاون رئیس جمهور با وعده حل مشکلات آنها گفت در بودجه سال آینده سه هزار و ۹۰ میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص داده شده است. نوبخت از نمایندگان بازنشستگان تامین اجتماعی دعوت کرد تا همچون نمایندگان بازنشستگان لشگری و کشوری، جلسات هفتگی مستمری با او داشته باشند تا متناسب سازی حقوقشان را تا حصول به نتیجه دنبال کنند.

منبع:

1399/11/06
17:43:59
0.0 / 5
928
تگهای خبر: سازمان , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش