نوبخت:

دولت بیش از چهار هزار میلیارد تومان در لرستان سرمایه گذاری كرد

دولت بیش از چهار هزار میلیارد تومان در لرستان سرمایه گذاری كرد معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: دولت دوازدهم بیشتر از چهار هزار میلیارد تومان برای جبران بخشی از خسارت های سیل در لرستان سرمایه گذاری کرد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا در پلدختر محمد باقر نوبخت در نهمین روز از دهه فجر و مراسم افتتاح مینی پالایشگاه پلدختر گفت: با وجود اهمیت سرمایه گذاری دولت برای بهسازی و بازسازی مناطق سیلزده اما سرمایه گذاری در طرح مینی پالایشگاه اهمیت بسیاری دارد.
وی اشاره کرد: مینی پالایشگاه پلدختر در حوزه پتروشیمی، نفت و پالایش کشور دارای اهمیت و مزیت و راه اندازی آن مایه افتخار است.
وی اضافه کرد: راه اندازی فازهای بعدی این پروژه مستلزم اراده و عزم بزرگ سرمایه گذاران و دست اندرکارانی است که باوجود مشکلات سیل تلاش کردند.
رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: مسایل و مشکلات این مینی پالایشگاه در امتداد استمرار و توسعه کارهای مجموعه، در اولین فرصت پیگیری و تسهیلات لازم برای گستردگی آن اختصاص داده می شود.
مینی پالایشگاه پلدختر در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک صنعتی روستای "سراب حمام" تولید شده است. فاز دوم این پالایشگاه که در چهار فاز طراحی شده از ماه های پیش شروع و سرمایه گذار به دنبال تکمیل فازهای بعدی است.
در فاز نخست بیش از ۲۰۰ فرصت شغلی به صورت مستقیم در شهرستان به وجود آورده است و برای ساخت فاز نخست این پالایشگاه بیش از سه هزار میلیارد ریال هزینه شده است.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا نوبخت که به دعوت دی ماه امسال سیدموسی خادمی استاندار لرستان به این استان سفر کرده است. بازدید از طرح بازسازی پل های بلیلوند، ماسور و آیت الله کمالوند، طرح پادگان جدید سپاه استان، تقاطع غیرهمسطح دانشگاه لرستان، آزادراه خرم آباد - اراک، استادیوم یکهزار و ۵۰۰ نفری و شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی همچون برنامه های نوبخت در خرم آباد بود.
افتتاح پالایشگاه، فار نخست دیوار ساحلی پلدختر، افتتاح مسکن محرومان و بازسازی شده سیل و بازدید از ۲ پل سیل زده بابازید و پران پرویز از اهداف سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به پلدختر است.


1399/11/20
21:51:30
0.0 از 5
1266
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش