دبیركل كانون صرافان ایرانیان:

امكان درج قیمت ارز توسط صرافان مجاز فراهم گردید

امكان درج قیمت ارز توسط صرافان مجاز فراهم گردید به گزارش آنی بازار دبیرکل کانون صرافان ایرانی ها اظهار داشت: با رونمایی از تابلو قیمت، صرافان مجاز از این پس بدون نگرانی از برخورد قضایی می توانند قیمت انواع ارز را اعلام کنند.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، کانون صرافان ایرانیان از دو سامانه تابلو قیمت و سایت صرافان رونمایی نمود.
در این مراسم دبیرکل کانون صرافان ایران اظهار داشت: اعلام قیمت دغدغه ای است که همیشه متقاضیان و عرضه کنندگان ارز با آن مواجهند برای حل این مشکل سامانه تابلو قیمت را راه اندازی کردیم.
«سعید مجتهدی» اضافه کرد: صرافان می توانند قیمت های خودرا به نرم افزار مربوطه اعلام می کنند و این اطلاعات، پایش و میانگین قیمت، محاسبه و در تابلو قیمت اعلام می شود.
وی ظهارداشت: باتوجه به اهمیت کشف قیمت، با رونمایی از تابلوی مربوطه، از این پس نه فقط معدل قیمت در اختیار فروشندگان و خریداران قرار می گیرد و اعضا بدون نگرانی از برخورد قضایی می توانند قیمت ها خودرا اعلام کنند.
رییس کانون صرافان ایرانیان با اشاره به مشکلات قضایی، اظهار داشت: کانون صرافان آمادگی دارد برای حل مشکلات و پرونده های قضایی کارشناسان خودرا به دستگاه های مربوطه معرفی نماید.
«احمد لواسانی» در توضیح سایت صرافان اظهار داشت: هدف از راه اندازی سایت پشتیبانی از نرخ های اعلامی، پشتیبانی از صرافان در مراجع قضایی است، علاوه بر این سایت مزبور برای اعضای خود نیز تبلیغ می کند و دامنه فعالیت آن شامل صرافان سراسر کشور است.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، اردیبهشت ماه امسال بود که کانون صرافان ایرانیان طی اطلاعیه ای به صرافان مجاز اعلام نمود که صرافی ها در صورتی مجاز به خرید و فروش ارز هستند که قبلا نسبت به اعلام هم زمان نرخ خرید و فروش ارز در محل استقرار صرافی و یا تارنمای صرافی اقدام نموده باشند.
بر اساس این اطلاعیه، بعد از آن تمام صرافی های مجاز توانستند نرخ خرید و فروش ارزهایشان را در اپلیکیشن کانون صرافان بارگزاری کنند.منبع:

1399/12/08
15:34:29
0.0 / 5
433
تگهای خبر: ارز , خرید , خریدار , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش