طی ۱۰ ماهه سال گذشته

فروش سفته و برات حدود ۲۳ درصد افزایش یافت

فروش سفته و برات حدود ۲۳ درصد افزایش یافت به گزارش آنی بازار طبق اعلام بانک مرکزی در ۱۰ ماه اول سال قبل بالغ بر ۶۶ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان سفته و برات در شهر تهران به فروش رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۲۲.۹ درصد افزایش را نشان داده است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، بالغ بر هفت میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان سفته و برات در دیماه سال قبل در شهر تهران به فروش رسید که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۴ درصد کاهش و ۱۸.۴ درصد افزایش پیدا کرد. در ۱۰ ماه اول سال گذشته هم بالغ بر ۶۶ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان سفته و برات در شهر تهران به فروش رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۲۲.۹ درصد افزایش را نشان داده است.
همچنین، در دیماه ۹۹ معادل ۵۰۰ برگ سفته و برات به مبلغی معادل ۱۰ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان در شهر تهران برگشت خورد که در این ماه شاخصهای تعداد و مبلغ سفته و برات برگشت خورده به ترتیب به اعداد ۵۹.۶ و ۵۹.۵ رسـید که در مقایسه با ماه قبل هر دو شاخص مذکور به ترتیب ۱۵.۷ درصد افزایش و ۴۵.۳ درصد کاهش داشت و نسبت به ماه مشابه سال قبـل هم هر دو شاخص مذکور ۴۲.۶ درصد کاهش را نشان داده است.
شاخص متوسط مبلغ یک برگ سفته و برات واخواست شده در دیماه سال قبل هم به عدد ۹۹.۷ رسید که عدد شاخص مذکور در دیماه ۹۸ هم همین مقدار بوده است.
علاوه براین، در ۱۰ ماه اول سال ۹۹ معادل ۶۱۰۰ برگ سفته و برات به مبلغی حدود ۱۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهر تهران برگشت خورد. در این دوره متوسط شاخصهای تعداد و مبلغ سفته و برات واخواست شده به ترتیب به اعداد ۷۵.۵ و ۱۰۴.۴ رسید که نسبت به دوره مشابه سال پیش از لحاظ تعداد ۶ درصد کاهش و از لحاظ مبلغ ۴۲.۴ درصد افزایش را نشان داده است.
از طرفی، شاخص متوسط مبلغ یک برگ سفته و برات واخواست شده در ۱۰ ماه اول سال ۹۹ به عدد ۱۳۴.۳ رسید که عدد شاخص مذکور در ۱۰ ماه اول سـال ۹۸ معادل ۹۴.۵ بوده است.1400/01/07
14:35:31
5.0 / 5
378
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش