در سال ۹۹ تحقق یافت؛

بازگشت یك هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان كالای متروكه به چرخه تولید

بازگشت یك هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان كالای متروكه به چرخه تولید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام نمود: در امتداد فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و 450 میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام نمود: در امتداد وظایف خود و تحقق شعار سال ۹۹ بمنظور جهش تولید توانست فروش اموال منقول و غیر منقول را نسبت به سال قبل ۹۷ درصد افزایش دهد.
از این میزان یک هزار و ۴۲۵ میلیارد تومان اموال منقول و ۲۱۵ میلیارد تومان اموال غیر منقول بوسیله روش های قانونی و عمدتا مزایده به فروش رسید.
همچنین ۱۰ هزار پرونده کالای غیراستاندارد و غیربهداشتی و ضد فرهنگی به ارزش ۲۵۱ میلیارد تومان در امتداد سلامت جامعه، فضای فرهنگی و محیط زیست کشور منهدم شد.
به علاوه، در سالی که گذشت ۳۱ هزار پرونده قاچاق، ۱۰ هزار پرونده کالای متروکه، ۲۵۰۰ پرونده ضبطی و قضایی تشکیل و به سرانجام رسید.
در طول این مدت دو هزار و ۵۴۱ میلیارد تومان کالا نیز به دلیلهای مختلف به صاحبان آنها مسترد و در جریان تولید و مصرف قرار گرفت.
در نهایت اینکه ۱۰۰ درصد کالاهای استردادی از پرونده های قاچاق بوده و هزینه مالی و توان نیروی انسانی بالایی به سازمان تحمیل می کند.


1400/01/19
11:33:38
5.0 / 5
386
تگهای خبر: ارز , ارزش , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش