سازمان برنامه و بودجه در جریان تغییر جداول بودجه ۱۴۰۰ نبوده است

سازمان برنامه و بودجه در جریان تغییر جداول بودجه ۱۴۰۰ نبوده است به گزارش آنی بازار سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام نمود:  جداول بودجه ۱۴۰۰ در ۲۵ فروردین ماه در نامه ای توسط رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهوری ابلاغ گردید و سازمان برنامه و بودجه در جریان تغییرات نبوده و فقط بعنوان مجری قانون، خودرا ملزم به اجرای آن می داند.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه کشور، هیات رییسه مجلس جداول لایحه بودجه ۱۴۰۰ را در نامه ای از جانب معاونت تقنینی مجلس به معاون پارلمانی دولت عرضه داد، اما «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس جمهوری پاسخ داد که قانون بودجه باید به صورت رسمی در نامه ای توسط رئیس مجلس به رئیس جمهوری ابلاغ شود که چنین شد.
در نامه رئیس مجلس به رئیس جمهوری، تغییرات در جداول بودجه به دولت ابلاغ گردیده است. سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان تغییرات نبوده و فقط بعنوان مجری قانون، خویش را ملزم به اجرای آن می داند.
برپایه این گزارش، همواره ارتباط نمایندگان دولت و سازمان برنامه و بودجه تا آخر بررسی لایحه بودجه در صحن علنی است و بعد از آن، این ارتباط قطع می شود. در جریان بررسی احکام، ارقام و جداول بودجه ۱۴۰۰ هم همین گونه بوده است.منبع:

1400/02/07
19:13:52
5.0 / 5
316
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش