آمریكایی ها از مالیات های بالا شاكی هستند

آمریكایی ها از مالیات های بالا شاكی هستند آنی بازار: نتایج یک نظرسنجی جدید نشان میدهد بیش از نیمی از آمریکایی ها معتقدند مالیات اخذشده از درآمدشان بالا است.


به گزارش آنی بازار به نقل از فاکس بیزینس، نظرسنجی موسسه گالوپ از شهروندان آمریکایی که اظهارنامه های مالیاتی خودرا ارائه کرده اند نشان میدهد که ۵۱ درصد شاغلین معتقدند نرخ مالیات بر درآمد در این کشور بسیار بالا است. ۴۴ درصد شرکت کنندگان نرخ ها را معقول می دانند و تنها چهار درصد شهروندان معتقد بوده اند که نرخ های مالیاتی پایین است. بطور متوسط در سه سال اخیر ۵۵ درصد مالیات دهندگان معتقد بوده اند که نرخ های مالیاتی ناادلانه است و ۴۳ درصد آنرا عادلانه دانسته اند.
بیشترین نارضایتی از ارقام مالیاتی مربوط به سال ۱۹۶۹ با نارضایتی ۷۰ درصد مالیات دهندگان بوده است. از زمان روی کار آمدن دولت جورج بوش، کاهش نرخ های مالیاتی به یک از اولویت های سیاست های مالیجمهوری خواهان تبدیل شد اما دموکرات ها عموما طرفدار افزایش مالیات ها برای تامین منابع مالی لازم مخارج عمومی و سرمایه گذاری بیشتر روی زیرساخت ها هستند.
با در نظر گرفتن گرایشات سیاسی، ۶۵ درصد طرفداران حزب دموکرات معتقدند نرخ های مالیاتی بالا است اما این رقم در میان پایگاه های جمهوری خواه ۴۸ درصد اندازه گیری شده است.
نتایج نظرسنجی موسسه گالوپ نشان میدهد که طبقه متوسط در آمریکا بیشترین نارضایتی از پرداخت مالیات ها را دارد تا جایی که ۵۹ درصد خانوارها با متوسط درآمد ۴۰ هزار تا ۹۹ هزار و ۹۹۹ در سال معتقد بوده اند نرخ های مالیاتی بالا است در صورتیکه ۳۵ درصد افراد با درآمد بالای ۱۰۰ هزار در سال چنین نظری داشته اند. در میان شرکت کنندگان این نظرسنجی، ۵۷ درصد انتظار دارند نرخ مالیات ها سال اینده بیشتر شود. ۳۳ درصد معتقد بوده اند نرخ مالیاتی ثابت می ماند و تنها هشت درصد امیدوار بوده اند که نرخ مالیاتی از سال قبل کمتر شود.
دولت جو بایدن در نظر دارد با هدف تامین منابع لازم برای اجرای بسته محرک دو تریلیون دلاری جدید خود، نرخ مالیات بر درآمد شرکتها را از ۲۱ درصد به ۲۸ درصد افزایش دهد.
منبع:

1400/02/20
10:52:00
5.0 / 5
340
تگهای خبر: دلار , سرمایه گذاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش