سخنگوی كمیسیون برنامه و بودجه مجلس

بررسی عملكرد مالی سال 99 كشور در كمیسیون برنامه و بودجه مجلس

بررسی عملكرد مالی سال 99 كشور در كمیسیون برنامه و بودجه مجلس آنی بازار: سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد مالی سال 99 کشور با حضور خزانه دار کل در این کمیسیون آگاهی داد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «محمدمهدی مفتح» درباره نشست روز یکشنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خبرنگاران اظهار داشت: عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ کل کشور با حضور «سید رحمت الله اکرمی» خزانه دار کل کشور بررسی گردید و وی میزان منابع و مصارف بودجه سال قبل را بیان کرد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: «سید حمیدپورمحمدی» معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه نیز در این جلسه توضیحاتی درباره شرایط اقتصادی کشور و عملکرد دولت در حوزه بودجه ای و اقتصادی ارائه کرد و نمایندگان نیز نظرات خودرا بیان نمودند.
وی با اشاره به بررسی برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کشور - اعاده شده از شورای نگهبان - در نشست امروز اظهار داشت: قبل از این ایراد شورا در این کمیسیون رفع شده بود اما مورد تایید قرار نگرفت و پس از بحث و بررسی این احکام اصلاح و به صحن علنی ارائه خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه اشاره کرد: طرح اصلاح موادی از قانون دیوان محاسبات کشور نیز در این نشست عنوان شد که بر طبق پیشنهاد طراحان اختیاراتی برای نظارت دیوان بر حوزه هایی غیر از وزارتخانه ها و موسسات دولتی مانند شهرداری ها در نظر گرفته شده است.
مفتح افزود: البته باید نحوه هزینه کرد بودجه عمومی این مراکز هم مورد بررسی قرار بگیرد که تصمیم گیری درباره آن به جلسه بعد موکول شد.منبع:

1400/02/27
22:09:30
5.0 / 5
536
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش