نوبخت:

پروژه مسكن محرومان تا اختتام دولت دوازدهم تكمیل می شود

پروژه مسكن محرومان تا اختتام دولت دوازدهم تكمیل می شود معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار داشت: نیمی از واحدهای مسکونی پروژه 120 هزار واحدی مسکن محرومان کشور تحویل متقاضیان شده است و تا اختتام دولت دوازدهم کل تعهد انجام می شود.


محمد باقر نوبخت روز پنجشنبه در آیین نمادین بهره برداری از مسکن محرومان استان اصفهان که در تیران و کرون در غرب این خطه برگزار شد، اضافه کرد: سال قبل پروژه مسکن محرومان در استانهای کشور بصورت تسهیلات ارزان و کمک بلاعوض دولت شروع شد و امسال شاهد بهره برداری از آن هستیم.
وی با اعلان اینکه اعتبار کمک بلاعوض آن توسط سازمان برنامه بودجه تامین شد و بنیاد مسکن وظیفه راه اندازی این منازل را بر عهده دارد، اظهارداشت: تا حالا ۶۰ هزار واحد مسکن محرومان در مناطق مختلف کشور راه اندازی شده است و هفتگی با سفر به یک استان کلید آنها تحویل متقاضیان می شود.
نوبخت اظهار داشت: ۶۰ هزار واحد مسکونی نیمه تمام پروژه محرومان تا اختتام کار دولت دوازدهم تکمیل و مورد بهره برداری مالکان قرار می گیرد.
وی از اجرای طرح راه اندازی مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه نیز خبرداد و اظهار داشت: این پروژه غیر از مسکن محرومان است که با وام قرض الحسنه چهاردرصدی و کمک بلاعوض سازمان برنامه و بودجه راه اندازی می شود.
نوبخت تصریح کرد: برای تکمیل پروژه مسکن مهر و اختتام پرونده آن کمک هایی از طرف دولت انجام شده است.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا در مراسم نمادینی که امروز در تیران و کرون انجام شد ۲ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن محرومان استان اصفهان با تحویل کلید سه واحد مسکونی به متقاضیان واگذار شد.
احداث چهار هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی برای نیازمندان استان اصفهان
استاندار اصفهان در این آیین با اشاره به سفر تیرماه سال قبل رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان اصفهان اظهار داشت: در آن سفر راه اندازی سه هزار واحد مسکونی محرومان کنگ زنی شد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیات اجرائی آنرا شروع کرد.
عباس رضایی اضافه کرد: هم اینک ۲ هزار و ۲۰۰ واحد از طرح مسکن محرومان در استان اصفهان به بهره برداری رسیده است و مابقی نیز تا اختتام شهریورماه تحویل خانواده ها خواهد شد.
وی افزود: همزمان با اجرای پروژه مسکن محرومان، راه اندازی هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام نیز توسط بنیاد مسکن و پیگیری این نهاد حمایتی شروع شده است که پروژه نیز تا اختتام کار دولت دوازدهم تکمیل و تحویل خواهد شد.
استاندار اصفهان همین طور از بازسازی ۲۰۰ منزل مسکونی زلزله زده پادنا علیا سمیرم خبرداد و اظهار داشت: این اقدام نیز توسط بنیاد مسکن در حال انجام می باشد.
وی افزود: پروژه های چند واحدی مسکن محرومان در مناطق شهری بصورت مجتمعی و در روستاها بصورت تک واحدی راه اندازی شده که به سبب محدودیت زمان، امروز کلید برخی از آن بصورت نمادین در تیران و کرون تحویل متقاضیان شد.
محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، عصر چهارشنبه برای بازدید از طرح مترو اصفهان - بهارستان، قطعه سوم کنارگذر شرق، وضعیت آبرسانی به ۱۴ شهرستان استان، افتتاح مسکن محرومان بنیاد مسکن و کمیته امداد در شهرستان تیران و کرون، افتتاح ورزشگاه بزرگ ولایت دانشگاه اصفهان و ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان وارد اصفهان شد.1400/03/09
09:54:35
5.0 / 5
231
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش