بانك مركزی ابلاغ كرد؛

اعطای وام ۷میلیون تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران

اعطای وام ۷میلیون تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران به گزارش آنی بازار بانک مرکزی در جهت پشتیبانی از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرآیند تأمین مالی زنجیره تولید، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ نمود.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از بانک مرکزی، این بانک در جهت پشتیبانی از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و همینطور بهبود فرآیند تأمین مالی زنجیره تولید، نسبت به ابلاغ شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تأمین مالی زنجیره تولید به پنج بانک «ملی ایران»، «ملت»، «صادرات ایران»، «تجارت» و «رفاه کارگران» با سهمیه هر بانک حداقل دویست هزار فقره کارت و سقف فردی هر متقاضی هفتاد میلیون ریال اقدام نموده است.
براساس این شیوه نامه همه اشخاص حقیقی همچون دارندگان سهام عدالت که تا کنون هیچ میزانی از سهام خویش را نفروخته اند و همینطور کلیه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، امکان استفاده از این کارت ها را دارند.
سقف فردی اعتبار قابل اعطا به مشتری در این طرح حداکثر مبلغ ۷۰ میلیون ریال است.
مهلت بازپرداخت اعتبار اعطایی به تشخیص موسسه اعتباری حداکثر ۱۸ ماه است.
بانک مرکزی اعلام نموده است که در جهت اجرای تصمیمات جلسه دویست و بیست و یکم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در هفتم اردیبهشت ماه 1400 و نامه معاون اقتصادی رئیس جمهوری در مورد «اعطای کارت رفاهی و تأمین مالی زنجیره تولید»، بانکهای عامل بر مبنای شیوه نامه تعیین شده، نسبت به اجرای این طرح اقدام نمایند.
منبع:

1400/04/02
20:51:15
5.0 / 5
1337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش