مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام كرد:

پرداخت 10 هزار میلیاردریال از منابع هدفمندی برای خرید تضمینی گندم

پرداخت 10 هزار میلیاردریال از منابع هدفمندی برای خرید تضمینی گندم آنی بازار: مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها از پرداخت 10 هزار میلیاردریال از منابع هدفمندی یارانه ها برای خرید تضمینی گندم آگاهی داد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان هدفمندی یارانه ها «امید حاجتی» با اشاره به ضرورت پرداخت بموقع و بدون تاخیر مطالبات کشاورزان گندم کار همزمان با خرید تضمینی گندم و تحویل آن اشاره نمود و اظهار داشت: مبلغ ۱۰ هزار میلیاردریال بابت یارانه نان و خرید تضمینی گندم به شرکت مادر تخصصی تجاری دولتی ایران پرداخت گردید.
وی ادامه داد: هم اکنون پروسه خرید تضمینی گندم بعنوان یک محصول راهبردی در امنیت غذای جامعه از اولویت های سازمان هدفمندسازی یارانه ها است.
مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه ها اظهارداشت: نگاه و رویکرد این سازمان در خرید محصولات راهبردی از کشاورزان نیز بر این قرار گرفته که پس از خرید محصول توسط دولت مطالبات کشاورزان سریعا پرداخت گردد.
وی افزود: از شروع سال جاری تا حالا بابت خرید تضمینی گندم مبلغ ۷۳ هزار و ۴۵۰ میلیاردریال به شرکت تجاری دولتی ایران پرداخت شده است.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، طبق مصوبه جدید شورای عالی اقتصاد از اول اردیبهشت ۱۴۰۰، قیمت هر کیلوگرم گندم خرید تضمینی به پنج هزار تومان رسید. این قیمت قبل از این هر کیلوگرم گندم ۲ هزار و ۵۰۰ تومان بود که با حمایت دولت به پنج هزار تومان افزایش یافت.

منبع:

1400/04/30
11:10:17
5.0 / 5
28
تگهای خبر: اقتصاد , تجاری , تخصص , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش