عضو كمیسیون كشاورزی مجلس:

وظیفه داریم برای بهبود وضعیت به دولت سیزدهم كمك نماییم

وظیفه داریم برای بهبود وضعیت به دولت سیزدهم كمك نماییم به گزارش آنی بازار عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای رفع مشکلات اقتصادی از سوی دولت سیزدهم، اظهار داشت: برای بهبود وضعیت کشور همه وظیفه داریم که به دولت بعد کمک نماییم و بدون نگاه سیاسی، توسعه اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار دهیم.


«معین الدین سعیدی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره اولویت های دولت سیزدهم، اظهار داشت: ذخائر کالاهای استراتژیک کشور گرفتار چالش جدی شده است و دولت بعدی برای تأمین این ذخائر باید تدبیر بایسته و اولویت داری را اتخاذ کند. همینطور بسته های معیشتی برای دهک های پایین جامعه تدارک ببیند و علاوه بر این برای کنترل افزایش قیمت ها و تورم لجام گسیخته اقدامات شایسته ای را انجام دهد تا نتیجه آن در زندگی مردم مشخص شود.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تکیه بر پیوند عمیق اقتصاد و سیاست خارجی، اضافه کرد: نباید همه امید کشور برای بهبود وضعیت اقتصادی را به مذاکرات پیوند بزنیم باید از ظرفیت های کشورهای همسایه برای توسعه اقتصادی استفاده نماییم.
سعیدی اضافه کرد: روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران برپایه سه اصل «عزت، حکمت و مصلحت» با همه کشورها به جز رژیم صهیونیستی استوار است و تا ارتباط با جهان گسترده نباشد بطور قطع نباید شاهد تحول در اقتصاد داخلی باشیم.
وی افزود: در دولت آینده باید روی برجام کار شود، چونکه این توافق تصمیم نظام بوده است، اما به لحاظ فنی باید فضایی اندیشیده شود که اگر طرف مقابل بخواهد از تعهد بیرون برود بار حقوقی برای ان تعریف شود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای رفع مشکلات اقتصادی از جانب دولت سیزدهم، اظهار داشت: برای بهبود وضعیت کشور همه وظیفه داریم که به دولت بعد کمک نماییم و بدون نگاه سیاسی، توسعه اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار دهیم.منبع:

1400/05/03
23:00:56
5.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش