رییس كمیسیون برنامه و بودجه:

بحثی درباره افزایش حقوق کارمندان بین دولت ومجلس نشده است

بحثی درباره افزایش حقوق کارمندان بین دولت ومجلس نشده است به گزارش آنی بازار رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه بحثی درباره افزایش حقوق کارمندان دولت بین دولت ومجلس نشده است، اظهار داشت: هر میزان افزایش حقوق در سال ۱۴۰۱ بستگی به شاخصهای کلان اقتصادی، وضعیت تورم، نوع درآمدها و هزینه هایی دارد که دولت باید در لایحه بودجه اعلام نماید.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگویی درباره افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده، اظهار داشت: در این حوزه بحث و هماهنگی خاصی بین دولت و مجلس انجام نشده است و سازمان برنامه به صورت رسمی چیزی را اعلام نکرده است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: هر میزان افزایش حقوق در سال ۱۴۰۱ بستگی به شاخصهای کلان اقتصادی، وضعیت تورم، نوع درآمدها و هزینه هایی دارد که دولت باید در لایحه بودجه اعلام نماید.
نماینده مردم همدان با تکیه بر اینکه هنوز بودجه مراحل اولیه خویش را طی می کند و جمع بندی خاصی انجام نپذیرفته است، تصریح کرد: هیچگونه عدد و رقمی برای بودجه سال آینده از سوی مسئولین اعلام نشده و بیان آن غیر واقعی است.


منبع:

1400/07/24
12:37:24
5.0 / 5
229
تگهای خبر: اقتصاد , تورم , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش