رشد صنعت فولاد به سبب تامین پایدار برق بوده است

رشد صنعت فولاد به سبب تامین پایدار برق بوده است به گزارش آنی بازار عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: تولید فولاد ایران برمبنای اطلاعات بین المللی، در سه ماهه اول امسال رشد اول دنیا را به خود اختصاص داده که نشان دهنده تامین پایدار برق در طول این مدت است


اقبال شاکری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در بیان نکات مثبت عملکرد دولت در زمینه برق اظهار داشت: اساس این که یک برنامه ای برای مدیریت مصرف برق بطور دقیق وجود دارد و زمینه کاهش مشکلات مشترکان صنعتی را به وجود می آورد، یکی از نکات مثبت برنامه های وزارت نیرو در زمینه برق است.
نماینده مردم تهران ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ایجاد فشار بر روی دستگاه های دولتی برای صرفه جویی و کاهش مصرف برق اتفاق بزرگی بود که می تواند زمینه کاهش مصرف برق را فراهم آورد.
*بازخورد منفی از برنامه مدیریت مصرف صنایع نداشته ایم
 وی در بیان پژوهش های انجام شده با محوریت مدیریت مصرف برق اظهار داشت: زمینه صرفه جویی تا ۳۰ درصد برمبنای مطالعات با دست فرمان فعلی دولت وجود دارد.
شاکری با اشاره به این که تا حالا بازخورد منفی از برنامه مدیریت مصرف صنایع وزارت نیرو نداشته است، اظهار داشت: مشاوران بنده در این عرصه فعال می باشند و عملکرد دولت در زمینه مدیریت مصرف اختلاف قابل توجهی با سال قبل دارد.
*رشد صنعت فولاد به سبب تامین پایدار برق بوده است
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: تفاهم با صنایع در کنار ایجاد شرایطی برای جبران ناترازی در فصل گرم ماه های بعدی همچون اقدامات دولت بوده است.
 شاکری در بیان تامین برق ۷۵ روز ابتدایی سال برای فولادی ها اظهار داشت:   فولاد ایران بر اساس اطلاعات بین المللی رشد اول دنیا را در در این بازه زمانی به خود اختصاص داده که نشان دهنده تامین پایدار برق در طول این مدت است.
 منبع:

1401/03/19
12:24:44
5.0 / 5
191
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش