انهدام ۱۰ کانتینر آب انبه، خرما و روغن

انهدام ۱۰ کانتینر آب انبه، خرما و روغن برمبنای مکاتبه انجام شده بین سازمان اموال تملیکی و سازمان بنادر، انهدام 10 کانتینر 20 فوت، شامل آب انبه، خرما و روغن در دستور کار قرار گرفته است.به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، در مکاتبه اخیر بین مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان با معاون امور بندری و اقتصادی اداره بنادر و دریانوردی این استان، موضوع انهدام چند کانتینر کالای خوراکی مطرح گردیده است. بر این اساس اموال تملیکی از بنادر خواسته تا تشریفات خروج و تامین کامیون های لازم جهت انتقال اقلام موجود در سه فقره قبض انبار شامل ۱۰ کانتینر کالا را مهیا تا جهت امحا به محل دفن پسماند شهرداری بندرعباس منتقل شود.

بر اساس این گزارش کالاهای مورد نظر جهت انهدام شامل هشت کانتینر ۲۰ فوت آب انبه، یک کانتینر خرما و یک کانتینر روغن است.

این انهدام در شرایطی صورت می گیرد که این کالاها احتمالاً به سبب گذر زمان و ماندگاری بیش از اندازه در انبارها و عدم ترخیص بموقع و یا عدم مبادرت به موقع جهت اعلام متروکه و تعیین تکلیف در انبارهای اموال تملیکی، قابل مصرف نبوده و باید منهدم شود هر چند که می تواند بحث قاچاق نیز مطرح باشد.

انباشت کالا در انبارهای سازمان اموال تملیکی فراتر از این آمار و ارقام بوده و از در چند ماه اخیر با دستور رییس جمهور و ورود قوه قضائیه تعیین تکلیف این اقلام در دستور کار قرار گرفته است.

اخیرا نیز رییس قوه قضائیه با حضور در بوشهر و بازدید از انبارها با انتقاد از وضعیت انباشت کالاها و از میان رفتن حجم بالایی از این اقلام، دستور رسیدگی فوری را صادر کرده است.


1401/05/14
21:59:56
5.0 / 5
232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش