از روز گذشته

۳۸ خودروی وارداتی به مزایده گذاشته شد

۳۸ خودروی وارداتی به مزایده گذاشته شد به گزارش آنی بازار، مزایده الکترونیکی سراسری شماره ۲۶۳ سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برای عرضه ۳۸ دستگاه خودرو سواری وارداتی از روز گذشته (نهم آذر ماه) شروع شد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، سرانجام خودرو های خارجی دپو شده در گمرک به مزایده رسید و در این جهت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی حالا مبادرت به برگزاری دو دوره مزایده خودرو کرده است. در دور نخست ۱۰۴۰ دستگاه را به مزایده گذاشت که از این تعداد ۷۶ دستگاه به فروش نرفت و سبب شد دور دوم مزایده هم برگزار گردد.
در دور دوم تعداد ۷۶ خودرو ارائه شد که از این تعداد ۷۴ دستگاه خودرو به ارزش ۴۲۸ میلیارد تومان به همراه مالیات بر ارزش افزوده بفروش رسید. بیشتر از ۲.۵ میلیون نفر در روزهای برگزاری مزایده فوق العاده خودرو های خارجی شماره ۵۶۵ به سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) رجوع کردند و ۲۳ هزار نفر جهت شرکت در مزایده خودرو های خارجی هم امضای الکترونیک(توکن) گرفتند. جهت شرکت در مزایده فوق العاده شماره ۵۶۶ هم ۶۵۰۰ نفر امضای الکترونیک جدید دریافت نمودند.
در هشتمین مزایده الکترونیک سازمان اموال تملیکی امسال که از روز گذشته نهم آذرماه شروع شده است، ۳۸ دستگاه خودرو سواری وارداتی باقیمانده از دو مزایده فوق العاده قبلی از دو استان بوشهر و خوزستان عرضه و در معرض دید و خرید متقاضیان قرار بگیرند.
بر این اساس، خودرو سواری BMW ۷۳۰LI مدل ۲۰۱۷ رنگ مشکی، خودرو سواری هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۷ رنگ سفید و خودرو سواری سراتو YD مدل ۲۰۱۷ رنگ مشکی در استان خوزستان در این مزایده عرضه خواهند شد.

همینطور خودروهایی که در استان بوشهر واقع هستند و به مزایده رفته اند به شرح جداول زیر است:

منبع:

1401/09/10
14:03:33
5.0 از 5
327
تگهای خبر: ارز , ارزش , خرید , خودرو
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش