سامانه یکپارچه فروش خودرو از فردا فعال می شود

سامانه یکپارچه فروش خودرو از فردا فعال می شود آنی بازار: سامانه یکپارچه فروش خودرو در اطلاعیه ای اعلام نمود که این سامانه از روز دوشنبه 20 شهریور تا پنجشنبه 23 شهریور فعال خواهد شد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، طبق اطلاعیه جدیدی که سامانه یکپارچه فروش خودرو ها منتشر نموده است، ظرفیتهای خالی موجود خودروسازان مجدداً با شرایط جدید و بوسیله این سامانه از روز دوشنبه ۲۰ شهریور الی پنجشنبه ۲۳ شهریور عرضه خواهد شد.
در متن این اطلاعیه آمده است: باتوجه به اجرای اختصاص خودرو از محل ظرفیتهای خالی موجود برخی شرکت های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیتهای موجود، در امتداد اجرای تصمیم کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیتهای خالی موجود خودروسازان مجدداً با شرایط جدید و بوسیله سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.
در این مرحله، باتوجه به اعلام شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو در خصوص امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از محل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط به شرح زیر می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند:
۱- متقاضیان محصولات تمامی شرکت های حاضر در طرح (اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت های مذکور و تکمیل وجه آن طی پروسه ذیل اقدام کنند:
* در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خودرا از قسمت جزییات سفارش انتخاب کنند تا خودرو قبلی حذف شود.
* بعد از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می بایست خودروی جدید خودرا انتخاب کنند.
* بعد از پایان مهلت تغییر خودرو، به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا پروسه ثبت نام نهایی شود.
تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، اختصاص به ترتیب اولویت های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.
تبصره ۲: در صورتیکه متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود، کماکان اولویت قبلی آنها محفوظ خواهد ماند.
تبصره ۳: در صورتی که متقاضی، خودروی جدید را انتخاب نماید اما در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکنند، از اولویت بندی حذف می شوند.
البته متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها اختصاص داده نشده است، نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای آنها فراهم خواهد بود؛ بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به آنها از محل عدم تکمیل ظرفیت بعد از اختصاص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.
*مدت زمان جابه جایی یا انتخاب خودرو ۴ روز خواهد بود.
*پس از ارسال لیست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان، امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم خواهد شد.
*کلیه افرادی که تا حالا دعوتنامه برای ایشان صادر شده یا خرید خودرو داشته اند مشمول این طرح نیستند.
همچنین تاکید شده به جهت تسهیل در پروسه انجام کار پیشنهاد می شود، متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزییات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت های مذکور مراجعه کنند.


منبع:

1402/06/19
12:08:58
5.0 از 5
236
تگهای خبر: خرید , خودرو , شركت , فروش
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش