معاون استانداری ایلام:

صنایع آلاینده به خارج از شهر ایلام انتقال می یابند

صنایع آلاینده به خارج از شهر ایلام انتقال می یابند به گزارش آنی بازار، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام اظهار داشت: صنایع آلاینده به خارج از شهر ایلام انتقال داده می شوند.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، شهریار عباسی عصر یکشنبه در جلسه بررسی و ساماندهی شهرک صنفی با حضور فلاحی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: مقرر شد از ۷۰ واحد خدماتی کاهش پیدا کند و ۱۰ واحد به جمع واحد صنفی اضافه شود و یک بازه ۶ ماهه تعریف شود.
وی اضافه کرد: امروز چهارمین جلسه ساماندهی صنوف آلاینده است و بر مبنای پروتکلی که از پیش تعیین شد صنایع آلاینده به خارج از شهر ایلام انتقال داده می شوند.
وی افزود: سازمان نظام مهندسی در زمینه کاهش هزینه طراحی و حق نظارت و کارشناسی شهرک صنفی تخفیف ۴۰ درصدی دهد و شهرک صنعتی بعنوان سرمایه گذار برای اجرا با جدیت برای ایجاد شهرک صنفی پیگیرهای لازم را انجام دهد.
عباسی تاکیدکرد: با توجه به شرایط جغرافیای شهرک صنفی شرکت زیرساخت که متولی ایجاد زیر ساخت مناسب و استاندارد است باید در کوتاهترین زمان چاره اندیشی کند.
گفتنی است در این جلسه فلاحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی برای موافقت با تصویب تسهیلات، اختصاص خط ویژه اعتباری به صنوف آلاینده شهرک صنفی، جعفری مدیرعامل آبفای کشور، معاون برنامه ریزی واقتصادی توانیر و ناصری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام جهت رفع مشکل برق شهرک صنفی ایلام به صورت تلفنی گفتگو نمود.


منبع:

1402/06/27
10:08:10
5.0 از 5
442
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش