خبر بنزینی وزارت نفت را بخوانید

خبر بنزینی وزارت نفت را بخوانید به گزارش آنی بازار، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از توزیع ۱۳۰ میلیون لیتر بنزین در روز یازدهم فروردین ماه سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: این رقم بالاترین حجم توزیع روزانه بنزین از آغاز فروردین ماه سال ۱۴۰۳ تابحال است.


به گزارش خبرگزاری آنی بازار، جعفر سالاری نسب اظهار داشت: در روز شنبه (یازدهم فروردین ماه) ۱۳۰ میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۲) با ۱۱۰.۱ میلیون لیتر، ۱۸ درصد افزایش پیدا کرده است.
وی اظهار داشت: به صورت میانگین از آغاز نوروز سال جاری تابحال (یکم تا یازدهم فروردین ماه) ۱۲۱ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۱۱۴.۵ میلیون لیتر، ۷.۲ میلیون لیتر معادل ۶.۲ درصد افزایش پیدا کرده است.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اخطار در رابطه با روند افزایشی مصرف سوخت در کشور، از هم وطنان خواست با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد در ارتباط با مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.
۲۲۳۲۲۵منبع:

1403/01/13
15:23:19
5.0 از 5
127
تگهای خبر: بازار , شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش