طلا باردیگر شدت گرفت

طلا باردیگر شدت گرفت آنی بازار: قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه (9 جولای) افزایش پیدا کرد.


به گزارش خبرگزاری آنی بازار، سرمایه گذاران منتظر شهادت جروم پاول، رییس فدرال رزرو و داده های تورم ژوئن برای ارزیابی حرکت سیاست بعدی بانک مرکزی آمریکا بودند.
طلا بعد از کاهش بیش از یک درصدی در روز دوشنبه، با ۰.۲ درصد افزایش به ۲۳۶۴ دلار و سه سنت در هر اونس رسید. قیمت طلای آمریکا با ۰.۳ درصد افزایش به ۲۳۶۹ دلار و ۷۰ سنت رسید.
شهادت جروم پاول، رییس فدرال رزرو در روز چهارشنبه در سنا و مجلس نمایندگان آمریکا می تواند سرنخ های بیشتری در مورد جهت احتمالی نرخ بهره بانک مرکزی ایالات متحده به سرمایه گذاران بدهد.
طبق گزارش CME's Fedwatch Tool، بازارها با احتمال ۷۷ درصدی برای کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ماه سپتامبر قیمت گذاری می کنند. نرخ های پایین تر، هزینه فرصت نگهداری شمش های با بازده صفر را می کاهد.
بر اساس گزارش بانک فدرال نیویورک که روز دوشنبه انتشار یافت، مسیری که انتظار می رود تورم ایالات متحده در سالهای آتی طی کند، عموماً در ماه ژوئن، در بحبوحه پیش بینی های افزایش قیمت برای طیف گسترده ای از کالاها و خدمات مصرفی، کم شد.
ایسنا نوشت: تمرکز بازار همین طور بر فاکتورهای قیمت مصرف کننده و تولید کننده ژوئن است که مقرر است به ترتیب در ایام پنجشنبه و جمعه منتشر شوند.
قیمت شمش در روز جمعه بیش از یک درصد افزایش پیدا کرد، برای اینکه گزارش مشاغل نشان داد که بازار کار ایالات متحده در وضعیت مناسبی نیست برای اینکه نرخ بیکاری به ۴.۱ درصد رسیده است.
بر اساس گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، نقره با ۰.۴ درصد افزایش به ۳۰.۹۰ دلار رسید، پلاتین با یک درصد افزایش به ۱۰۰۶ دلار و ۲۰ سنت و پالادیوم ۰.۶ درصد افزوده شد و به ۱۰۱۵ دلار و ۴۸ سنت رسید.
۲۲۳۲۲۵منبع:

1403/04/19
14:33:30
5.0 از 5
39
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش