پس از بررسی مجدد مناطق زلزله زده محقق شد؛

افزایش كمك رسانی بانك پاسارگاد به مجروحان زلزله

افزایش كمك رسانی بانك پاسارگاد به مجروحان زلزله به گزارش آنی بازار بعد از استقرار بیمارستان صحرایی و چادرهای امدادی و ارسال تعداد ۱۰ هزار تخته پتو و یكصد چادر امدادی به مناطق زلزله زده، بانك پاسارگاد خدمات پزشكی و ارسال كمك های خود به این مناطق را گسترش داد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی بانك پاسارگاد با بیان این خبر اظهار داشت: با بررسی دقیق تر منطقه و نیازسنجی مجدد، شركت نسیم سلامت بانك پاسارگاد ضمن ارسال تعداد ۲۵۰ چادر، ۲۵ چادر امدادی دیگر هم در كنار بیمارستان صحرایی، جهت نگهداری و امدادرسانی به مجروحان مستقر كرد.

وی اضافه كرد: همینطور این شركت در اقدامی دیگر، ضمن اعزام تیم های پزشكی و روانشناس های خبره به منطقه، اقدامات ارزشمندی را جهت مشاوره به بازماندگان، بخصوص تلاش برای تجدید روحیه و بازگرداندن نشاط میان كودكان مناطق زلزله زده انجام داد.
مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی بانك پاسارگاد ادامه داد: پیش از این هم شركت نسیم سلامت بانك پاسارگاد در منطقه ازگله ثلاث باباجانی بیمارستان صحرایی را جهت امدادرسانی به مجروحان و انجام عمل های جراحی ضروری و همینطور انجام عمل های زایمان، با تجهیزات و امكانات كامل پزشكی بوجود آورده بود. همینطور تعداد یكصد چادر امدادی در كنار بیمارستان، برای نگهداری و بستری بیماران مستقر كرده و تعداد ۱۰ هزار تخته پتو به مناطق زلزله زده ارسال شده بود.

رفیعی در انتها ضمن تسلیت مجدد به ملت شریف ایران به مناسبت درگذشت هم وطنانمان در این حادثه غم انگیز تاكید كرد: بانك پاسارگاد شماره حساب ۲-۱۰۴۸۸۱۴۴-۸۱۰۰-۲۰۱، شماره كارت ۷۷۷۷-۷۷۷۷-۲۹۷۷-۵۰۲۲ و كد دستوری #۵*۷۲۰* را جهت واریز كمك های نقدی بانكداران این بانك و مردم به هم میهنان خسارت دیده این حادثه در نظر گرفته است.
 

1396/08/28
16:39:16
5.0 از 5
4509
تگهای خبر: خدمات , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش